Küllü Sarı Saçlara Yakışan Modeller

Küllü sarı saçlara en çok yakışan dalgalı ve katlı modellere göz atın.

Her sarı, ‘o’ sarı değil. Yani size yakışan sarıdan bahsediyoruz. Küllü sarı, altın sarısı, platin sarı... Renk tonu konusunda sarı oldukça cömert, istemediğiniz kadar tonu var. Ancak cilt alt tonunuz, sarı saç konusunda onun kadar cömert mi, orası tartışılır. Cilt alt tonunuz pembeyse platin, sarıysa altın, buğdaysa küllü sarı öneriliyor. Saç renginizi değiştirmeden cilt alt tonunuzu öğrenmenizde büyük fayda var.

Biz bugün küllü sarıyı odağımıza alıyoruz. Daha doğrusu, eğer cildiniz buğday alt tonluysa küllü sarıyı hangi modellerde kullanabileceğinizi.

Küllü sarı dediğimiz ton, griye çalan bir sarı aslında. Ancak genellikle röfle şeklinde uygulanıyor. Yani kendi dinamiğinde bir illüzyona sahip. Bu da onu, platin ya da altın sarısına göre daha hacimli bir görünüme sahip kılıyor.

Haliyle küllü sarı, dalgalı ve katlı saç modellerinin bir numaralı tercihi. Saçlarınız uzunsa, küllü sarı sizin için marjinal bir alternatif olabilir. Saçınızdaki katları daha dolgun göstermek için TONI&GUY Hacim Veren Köpük’ü kullanabileceğinizi unutmayın.

Küllü kumralın yakıştığı bir diğer modelse bob ve lob. Eğer uzun yerine kısa ya da omuz hizasında saç tercih ediyorsanız bu modellere de göz atmalısınız. Hepsini galeride derledik. Şimdi karar sizin.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >