Kızıl Saça Dönüş

Bu ton sayesinde tüm gözler üzerinizde.

Birkaç sezon önce hayli popüler olan kızıl saç, bir süre sahalara ara vermişti. Stil arenasına tekrardan hızlı bir dönüş yapan kızıl saçlar, şimdiden tercih edilenler listesine girmeye başladı bile. Siz de çok geçmeden bu saç rengini denemek istiyorsanız, elinizi çabuk tutun. Her ne kadar kızıl saç beyaz tene sahip kişilere daha çok yakışır gibi bir algı olsa da, koyu tona sahip olanların da deneyebileceği kızıl renkler mevcut.

Beyaz ya da açık buğday tenliyseniz:

Açık tonlarındaki ten rengine sahipseniz bu saç rengi için çok şanslı olduğunuzu söylemeliyiz. Tercih etmeniz gereken kızıl renk ise kesinlikle daha parlak ve açık tonlar. Yani turuncu tonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saçlarınızın daha hacimli ve ışıltılı bir görünümüne sahip olmasını istiyorsanız; Nemlendirici & Parlaklık Verici Sprey’i kullanabilirsiniz.

Esmer ya da koyu buğday tenliyseniz:

Daha koyu ten rengine sahipseniz, kızılın açık tonlarından uzak durmanız gerekiyor. Fakat daha koyu ve kahve tonlarına doğru uzanan kızıl renkler, teninizle uyum sağlayacak ve bir bütün olarak gözükmesini sağlayacaktır. Şekillendirici Krem Jöle’den yardım alarak model verdiğiniz saçlarınız, ıslak bir görünüme sahip olurken saçlarınızın hatlarını da belirginleştirecek. 

 

Saç
Saç Şekillendirme
Saç modelleri
Saç Stilleri
Kızıl Saç
Kızıl Saç Modelleri
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >