Bronde Saç Rengi Trendi

Bronde bir kahve türü değil; Bronde bir saç rengi tekrar belirtelim.

Şimdi usulca, kahve ve sarıya kaçan ombre tonlarını birleştiriniz... Buyrun: Bronde! Kulağa ilk, bir kahve türü gibi gelse de, kendisi bir saç rengi. Hala ‘kahve’ rengi tabii, orası ayrı... 

Bronde, artık popüleritesi solmayacak kült saç renklerinden biri. En büyük nedeniyse, doğal görünmesi. Kahve ve sarının birleşimi uzaktan direkt karamel gibi görünüyor, evet. Buna itiraz eden de yok. Yalnızca genel hassasiyet ona ‘bronde’ denmesi yönünde. Malum, bronde aslında bir röfle...

Hem soğuk hem de sıcak cilt alt tonlarına yakışan bronde saç rengi, kullanım açısından oldukça kolay. Ayrıca, yarattığı illüzyonla da saçlara ‘dolgun’ bir efekt veriyor. En  çok yakıştığı kullanım şekliyse, aradaki sarıların kendini belli ettiği uzun ve dalgalı model. Bronde saç rengini daha da dolgun göstermek ve dalgaların doku kazanmasını sağlamak için Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Sprey’i kullanabilirsiniz, önerelim.

 Ünlülerin belki de en çok tercih ettiği saç renklerinden biri olan bronde saç renginin mevsimsel olarak kombinlerinize uyum sağlaması da oldukça olası. Hem şık hem de sıcak bir ton olduğu için stilinize uygunluğunu düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Üstelik geçici bir trend gibi de görünmüyor.

Eğer siz de yeni yıla yeni bir saç rengi ile başlamak isterseniz ve riskten de kaçınıyorsanız o halde galerimizdeki bronde saç renkli ünlülerden ilham alabilirsiniz.

saç rengi
saç rengi trendleri
bronde saç rengi
bronde saç rengi nedir
bronde saç tonu
Saç modeli
Saç Stili
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >