Boyalı Saçtan Normale Dönmenin Yolları

Sabırla.

Saçlarınızın renginden memnun olmayabilirsiniz. Saçlarınızın renginden memnun olup, farklı dokunuşlar yapmak istiyor olabilirsiniz. Ya da durup dururken saç renginizde değişiklik yapmak da isteyebilirsiniz. Senaryo ne olursa olsun, eğer konu saç ise, yönelimler psikolojik oluyor. Fakat sonuçları her zaman olumlu olmayabiliyor. Özellikle, cüretkar tercihler yapıldıysa.

‘Cüretkar tercihler’den kastımız, saçı açan işlemler. Platin sarısından kızıla ya da maviye dek; saçın açılmasına neden olan renkler saça yüksek dozda zarar veriyor. Diyelim ki bu yola girdiniz... Yapacaklarınızı aşağıda maddeledik:

1 Saçınız yıpranmış olabilir; ancak bu, ondan nefret etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Saçınıza sabırla ve istekle yaklaşın. Bakımlarınızı düzenli yapın. 

2 Saçlarınızı temizlerken, onarıcı ürünler kullanmaya özen gösterin. Bu etapta, yani duşta üç temel saç ürününe ihtiyacınız olacak: Şampuan, saç kremi ve saç maskesi. Toni&Guy Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan, Toni&Guy Yıpranmış Saçlar İçin Saç Kremi ve Toni&Guy Onarıcı Maske’yi deneyebilirsiniz.

 

yıpranmış saçlar
Saç Bakımı
boyalı saçlar
Platin Saç
kurumuş saç
kırık saç uçları
saç bakım maskesi
bakım maskesi nasıl uygulanır
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >