Beyonce’nin Yeni Saç Rengi

İmzası haline gelen bal sarısına veda!

Beyoncé, aşk acısını anında saçlarından çıkaranlardan değil. Kendisi intikam yemeğini soğuk yiyenlerden. Önce bir güzel dize getiriyor, ardından güzelliğiyle herkesin gözleri önünde yavaş yavaş küllerinden doğuyor. Queen B’nin mizacı ve tavrı bu. Ki, onu  yargılayan da yok. Belli ki doğru olanı yapıyor. Lemonade albümünde gördüğümüz gibi.

Beyoncé, geçtiğimiz yıl ikizlerine doğum yaptığında 99 kiloydu. Şu an bu kiloların yüksek bir miktarına veda etmiş, sıkılaşmış, eski formunu ucundan da olsa yakalamış durumda. Bundan üç hafta önce de geri geldi. Adını tarihe yazdırdığı geçen senenin Coachella 2018 performansını live albüm şeklinde müzik platformlarında yayımladı hatta performansını bir Netflix yapımı belgesel film şeklinde izleyicisiyle buluşturdu. Eğer merak ediyorsanız “nasıl Beyonce olunuyor”, işte bu yapımda tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Beyonce’nin filmi ve albümünü bir kenara bırakıyoruz ve saçlarına geliyoruz. Queen B’nin saçlarının yıllardır bal sarısı olduğunu biliyorsunuz. Bu tercihi onun imzası haline gelmiş durumda. Hatta Beyonce’nin bal sarısı saç rengi birçoğumuza ilham bile verdi. Ancak Beyonce bu renkten sıkılmışa benziyor çünkü geçtiğimiz hafta saç rengini katıldığı bir basketbol maçında değiştirdiğine şahit olduk.  Saçlarını, tamamen bir son dakika kararı olarak, koyu kahve yapan Beyoncé bir süre kısa kullandığı saçlarını uzatmış da. Ön kısımlarına biraz gölge kondurarak saçına boyut kazandırdı. Beyonce’yi saç rengini takip ediyorsanız ve koyu kahverengi saç rengiyle biraz daha duruşunuza canlılık katmak istiyorsanız size bizim de bir kaç önerimiz olacak.
Saçlarınızı koyu bir renge boyattığınızda ilk farkettiğiniz artık makyaj yapmadan dışarı çıkabiliyor oluşunuz olacak. Çünkü daha canlı bir renge bürünen saçlarınız, cildinizin de canlılığını ortaya çıkaracak. Tüm bu pozitif durumlar haricinde saçlarınız işlem gördüğü için bakım rutininize artık dikkat etmeniz gerekecek bunu unutmayın.

Saçlarınızın ihtiyacına göre TONI&GUY Keratin Aktif Teknolojili Yıpranmış Saçlar için Bakım Maskesi ya da Babassu Özlü Kuru Saçlar için Bakım Maskesi’ni seçebilirsiniz. Haftada 1 ya da 2 kere duş sonrası nemli saçlarınıza bakım maskesini uygulayıp 5 dk beklettikten sonra iyice durulayın. Saçlarınıza ekstra ışıltı katmak için TONI&GUY Kahve Tonlu Saçlar için Şampuan’ı günlük rutininize ekleyebilirsiniz.

Saçlarınıza günlük ışıltı ve mis gibi bir koku vermek içinse TONI&GUY Işıltı Veren Saç Parfümü’nü çantanızdan eksik etmeyin deriz.

Şimdi Beyonce’den aldığımız kahverengi saç ilhamı için galerimize göz atabilirsiniz.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >