Bahara Uygun Pastel Ombre Saç Renkleri

Bu baharda renkli ombre seçeneklerine şans vermeye ne dersiniz?

Kızıl ombre, sarı ombre, karamel ombre, siyah ombre, küllü ombre, kumral saça sarı ombre, uçları mavi ombre... Renklerin kombinasyonu bitmediğine göre ombre alternatifleri de bitmez.

Ombre saç modelleri, kuşkusuz her mevsime uygun. Saç diplerini rahat bırakarak rengi uçlarda patlatan ombre renk stili, yumuşak geçişiyle göz yormuyor. Bu nedenle son yılların en çok tercih edilen saç modellerinden/renk uygulamalarından biri.

Ombrenin arasında en çok tercih edilenlerse küllü, sarı ve siyah ombre oluyor. Bunun en önemli nedeni, doğal görünmeleri ve çoğu zaman dip boyası gerektirmemeleri. Bir diğer nedeniyse, oldukça yumuşak geçişe sahip olmaları.

Pastel Ombre

Diğer taraftan klasik ombre uygulaması haricinde stilinize biraz daha renk katmak isterseniz, daha çılgın renk alternatiflerine de sahip olduğunuzu hatırlatalım. Pastel ombre renk uygulaması baharı rengarenk karşılamanız için harika bir saç alternatifi olacak. Tabii biraz risk almak için cesur olanlara...

Pembe, mavi, mercan, gri ve lila ombre saç renkleri bahar sezonunun en çok dikkat çekenlerinden. Eğer ombrenin dip boyası rahatlığından faydalanırken, renklerle stilinizi canlandırmak isterseniz galerimize göz atıp ilhamınızı toplayın deriz.  

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >