2019’da Trend: Buz Mavisi Saç Rengi

Buz mavisi saç rengi 2019’un trendleri arasında. İlhamı yazımızda!

Yeni yılda bir farklılık yapmak istiyorsunuz. Değişime nereden başlarsınız? Biraz düşünelim... Saçlarınızdan olabilir mi?

Bu kararı içinde bulunduğumuz günlerde verdiyseniz, ne mutlu. Ocak’a ve Şubat’a uygun bir saç rengi trendiyle karşınızdayız: Buz mavisi.

2018’in son birkaç ayında iyice gözümüze çarpmaya başlayan buz mavisini zirveye taşıyan isim, onu yılbaşı partisinde ağırlayan Kylie Jenner’dan başkası değil. Üstelik renkli saç tercihi bu kez peruk değil. Platinden buz mavisi saç rengine geçen Jenner, bu saç rengini salık bir saç modeliyle değil, şık topuzlarla kullanmayı tercih ediyor.

Tabii buz mavisi saç rengini  kullanmanın, daha doğrusu kendinize yakıştırmanın püf noktası onları toplamaktan değil, cilt alt tonunuza uygun olup olmadığını kontrol etmekten geçiyor. Adından da belli; buz mavisi soğuk bir ton. Haliyle, soğuk alt tonlu bir cildiniz varsa, yani cildiniz sarı yerine pembeye daha yakınsa hemen bu rengi deneyebilirsiniz. Kylie Jenner ilhamı yetmezse geçtiğimiz günlerde Altın Küre ödüllerine katılan Lady Gaga’ya bakabilirsiniz.

 Fakat Lady Gaga ve Kylie Jenner’ın buz mavisi saç rengini kullandıkları stiller arasında küçük farklar var. Kylie Jenner’ın buz mavisi saç rengi tüm saçının boyandığı bir uygulamaya dayanırken Lady Gaga’nın Altın Küre Ödül Töreni’nde görücüye sunduğu buz mavisi saç rengi daha çok aralara ‘gölge’ atılmış platin saç rengi tarzındaydı.

Bu yıl siz de saç renginizle ilgili büyük bir değişikliğe gitmek isterseniz bu uygulamalardan size en uygun olanını seçebilirsiniz. Fakat unutmayın saçlarınız boyadığı için istemeseniz de yıpranacaktır. Koruyamaya almak için TONI&GUY Onarıcı Seri’yi rutininize dahil edin deriz. Ve tabii ki ısı ile şekillendirmeden önce de mutlaka Isıya Karşı Koruyucu Sprey’i önceden saçlarına uyguladığınıza emin olun. Sonrası tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

2019’un popüler saç trendlerinden biri olacak buz mavisi saç renginin diğer örneklerine bakmak için galeriye davetlisiniz.

buz mavisi
buz mavisi saç rengi
2019 saç rengi
pastel saç rengi
pastel mavi saç rengi
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >