Zamansız ve Kolay Saç Modelleri

Zaman dostu modeller.

Çoğu zaman saçımızı şekillendirmeye vakit bulamayıp nasıl bir model vereceğimizi düşünüp duruyoruz. Kimi zaman uzun saçlarımızdan sıkılıyor, kimi zaman saçlarımızın sönüklüğünden yakınıyoruz. Çok basit dokunuşlarla daha farklı bir görünüme ulaşmaksa aslında mümkün. Nasıl mı? Gelin beraber bakalım.

Pratik Topuz:

Atkuyruğu hepimizin kurtarıcı modeli, buna katılmayacağınızı düşünmüyoruz. İşe giderken hızlıca yapıp çıktığımız bu modeli, anında topuza çevirip daha ciddi bir görünüme kavuşmak mümkün. Sonrası basit; Orta Tutuşlu Saç Spreyi’nin de yardımıyla saç stilinizi gün boyu muhafaza etmek.

Tepeden Dağınık Topuz:

Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ile elde ettiğiniz hafif dalgalara sahip bir atkuyruğu modeli ile güne devam ettiğiniz saçlarınızı hızlıca topuz modeline evirebilirsiniz. Uçlarının sahip olduğu dalgalar saçlarınıza hareket getirirken, daha şık bir stile ulaşmanızı sağlayacak. 

Nostaljik İlham:

Saç düzleştiricisi yardımıyla hafif dalgalar elde ettikten sonra Bukle Belirginleştirici Sprey yardımıyla lülelerinizi sabitleyebilirsiniz. Gün içerisinde daha vintage ve nostaljik bir görünüm elde etmek isterseniz de sağa ya da soldan ayırdığınız saçlarınızı taşlı bir toka yardımıyla yandan tutturun. Sonrasında hazırsınız!

Kurdele Havası:

Işıltı Verici & Elektriklenmeye Karşı Önleyici Serum yardımıyla parlaklık kattığınız düz saçlarınıza at kuyruğu modeli uygulayın. Sonrasında bu modeli modernleştirmek ve hareket katmak isterseniz siyah bir kurdeleyi lastik tokanızın üzerine bağlayarak sadece bir adımda bambaşka görünüme kavuşabilirsiniz.

Saç
Saç Şekillendirme
Pratik Saç Modelleri
En Kolay Saç Modelleri
Saç modelleri
Pratik Topuz
Tepeden Dağınık Topuz
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >