Yılın Trendlerini Keşfedin: 2019 Kısa Saç Modelleri

2019’da karşılaşacağınız en popüler kısa saç modellerini sizin için sıraladık.

2019’un en hip trendlerinden birinin ‘büyük’ saçlar olduğunu biliyoruz. Ancak hayat kendini zıtlıklarla var ediyor; uzun ve kabarık saçların karşısında kısa saçların yer alması kaçınılmaz.

Zaten kısa saçlar en rahat kullanılan modellerden. Haliyle kısa saçların halihazırdaki popüleritesinin bir yere gittiği yok. Yoluna aynı hızla devam ediyor. 2019’daki versiyonlarını, ünlü isimleri incelediğimizde az buçuk tahmin ediyoruz. Size bir Adwoa Aboah örneği vermek istemeyiz; ancak konu saçları kesmese ondan bahsetmemek olmaz. Kısa kesiyoruz; saçlarınızı üç numaraya vurabilirsiniz. Bu model 2019’da bol bol karşımıza çıkacak. Tabi her trendi körü körüne takip edip sonradan pişman olacağınız bir değişikliğine girmeyin deriz. İlham almanız yeterli. 

Daha az maskülen bir modelse, çene hizasında ya da daha uzunda biten bob model. Bu kesim kolay kullanımıyla en çok tercih edilenler arasında.

İster koyu renklerde ister sarı renk fark etmiyor. Her saç rengini kendine kolaylıkla yakıştırabilen bob kesim saç modeli yıllardır olduğu gibi bu yıl da en gözde saç modellerinden biri.

Bob modeli dalgalı ya da düz de kullanabilirsiniz. Islak görünümlü ya da çok küçük bir ensede at kuyruğu ile stilinize yakıştırabilirsiniz. Fakat bok saç modeline ısı ile şekil vermeden önce (düzleştirici, fön ya da maşa tutmadan önce) Toni&Guy Isıya Karşı Koruyucu Sprey sıkmayı unutmayın.

Eğer doğal haline bırakmak ve fazladan biraz da dalgalandırmak isterseniz, Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Şekillendiri Sprey ile doku kazandırabilir ve çok daha doğal ve güzel durmasını sağlayabilirsiniz.

Son dokunuşu Işıltı Veren Saç Parfümü ile yapmayı da unutmayın! İlham için galeriye bekliyoruz.

2019 saç modelleri
2019 saç stilleri
2019 saç trendleri
Kısa Saç
Kısa Saç Modelleri
kısa saç kesimleri
kısa saç trendi
kısa saç kullanımı
Saç modeli
Saç Stili
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >