'Yeni Yıl, Yeni Ben' Saçı

Yeni yılda kısa ve jet bitişki bob’a ne dersiniz?

Yeni yılda saçlarınız adına majör bir değişiklik arayışında mısınız? Saçınızı platine boyatmak bir seçenek olsa da, iyisi mi siz onun sağlığını gözetecek adımlar atın. Mesela, kestirin.

Tabii, feminen ve şekle girecek bir boyda kestirmeniz mühim. Saçlarınıza vereceğiniz yeni modelinizin kısa ve jet bitişli bir bob olmasına ne dersiniz? Hem de, kaküllü!

Simi&Haze’in artık imzası haline gelen model, geçtiğimiz yıl da oldukça popülerdi. Kısa ve küt bob, hem aldığı şekiller hem de salık halindeki görünümüyle seksi ve masum görünüyor. Tam bir çifte standart. Tıpkı, Simi&Haze ikizleri gibi!

Bu arada kendileri bir ara, saçlarının küt kısımlarını bir ara neon’a boyatmıştı. Bir anektod olarak hem burada hem de galeride dursun.

Biz de bu sırada size, bu modeli nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları verelim:

Modeli genellike düz kullanmanızı öneriyoruz, Bu nedenle, saçınıza fön ya da düzleştirici gibi ısıl işlem uygulamadan Toni&Guy Isıya Karşı Koruyucu Sprey’i kullanabilirsiniz.

Saçınızdaki elektriği almak ve özellikle jet bitişi sabitlemek için Toni&Guy Esnek Tutuşlu Saç Sprey’i uygun mesafeden sıkabilirsiniz.

Son olarak, düz saçın etkisini güçlendirmek için Toni&Guy Işıltı Veren Saç Parfümü’nü kullanabilirsiniz. Bu ürün, kokusuyla da etrafınızdakileri etkilemenize yardımcı olabilir; bizden söylemesi!

bob kesim saç modeli
bob nedir
Bob Kesim
lob kesim
bob saç modeli
lob saç modeli
simi haze
simi haze twins
Saç modeli
Saç Stili
Saç kesimi
Yeni Yıl
Yılbaşı
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >