Uzun Saçlılar için Trend Rehberi

Uzun saçlar için en hit modeller.

Kısa kesim saçların hükmünü sürdürdüğü günlerde, uzun saçlılar olarak hangi modellere yöneleceğinizi kestiremiyorsanız, sizin için derlediğimiz modellere göz atmanızda fayda var. Zira uzun saç demek, istediğiniz saç modelini uygulayabilmeniz demek. TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ile ister saçlarınıza denizden yeni çıkmış görüntüsü verin, isterseniz modası asla geçmeyen örgü modelini deneyin. Fakat model seçenekleri bunlarla da bitmiyor.

Saçlarınıza 3 Boyutlu Hacim Verici ve Şekillendirici Sprey uygulayıp hacim verdikten sonra tamamen el yordamıysa ensede dağınık bir topuz modeli yapabilir, stilinizi klasik bir görünüm ile tamamlayabilirsiniz. 

Ya da saçlarınıza Nemlendirici ve Parlaklık Verici Sprey uygulayıp, ışıltı kattıktan sonra 2 parçaya ayırıp tepede yarım topuz yapabilirsiniz.

Eğer daha farklı bir model arayışı içindeyseniz, size önerimiz ip örgü. Saçlarınıza Şekillendirici Krem Jöle uyguladıktan sonra tepeden at kuyruğu yapın ve at kuyruğunuzu 2’ye ayırın. Birbirinin tersi yönlerde saç tutamlarınızı kıvırın ve birbirine dolayın. Bir lastik yardımıyla sabitleyin! İşte hazırsınız! 

Uzun Saçlılar için Trend Rehberi
Uzun Saç
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
Style
Trend
long hair
trend rehberi
TONI&GUY
how to
hairinspo
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >