Toplantı İçin Pratik Saç Modelleri

Mümkün olduğunca ciddi.

Heyecanlısınız, paniksiniz ve bu ruh halinizin yanında bir de ciddi ve sakin kalmanız gerekiyor. Makyajınız tamam. Cildiniz de öyle. Peki, saçınız?

Toplantı öncesinde dikkati yalnızca kızarmış ya da stresten yağlanmış bir cilt değil, dağınık saçlar da çekiyor. Elektriklenmiş, sizi ‘ciddiyetsiz’ gösteren saçlar yalnızca görünümünüz için değil, dikkatiniz için de iç karartıcı.

Siz siz olun, toplantı öncesinde risk almayın. Öncelikle, göz hapsinizde birkaç adet tel toka ve lastik toka olduğundan emin olun.

Saçınızın toplanabilir bir boyda olduğunu kabul ederek; ilk önerimizi ‘ensede topuz’ olarak yapıyoruz. Dilerseniz bunu ensede at kuyruğu olarak da okuyabilirsiniz.

Tepede toplanan saç modelleri dikkat dağıtabiliyor ve biraz laubali görünebiliyor. Fakat başın tam arkasında konumlanan sıkı bir topuzdan daha sofistike bir model daha düşünemiyoruz…

Tüm bu modelleri uyguladıktan sonra, TONI&GUY Yüksek Tutuşlu Saç Sprey’i uygun mesafeden sıkarak kendinizi sağlama alabilirsiniz.

Eğer bahsettiğimiz modelleri yapacak vaktiniz yoksa tek bir TONI&GUY ürünü ile kendinizi ve saçlarınızı sağlama alabileceğinizi unutmayın. 

Saçlarınız düzse ve gün içinde söndüyse, çekmecenizde bulunduracağınız Gösterişli Hacim Veren Kuru Şampuan ile saçlarınıza hacim katabilirsiniz.

 

Saçlarınız kıvırcıksa, imdadınıza Bukle Belirginleştiren Sprey yetişecek. Özel formülü ile buklelerinizi orjinal formuna kavuşturacak.

Saçlarınız parlaklığını kaybettiyse ve kapalı alanda bulunmanın sonucu olarak tüm kokuları üzerine çektiyse, Işıltı Veren Saç Parfümü ile son dokunuşu yapabilirsiniz.

 

Toplantı İçin Pratik Saç Modelleri
toplantı saç modeli
ofis saç modeli
Saç modeli
Saç Stili
saç modası
Topuz
Dağınık Topuz
At Kuyruğu
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >