Spor Sırasında Kullanabileceğiniz Saç Modelleri

Yaptığınız egzersizden yüksek verim almak için bu rahat saç modellerine göz atın!

Squad, jumping jack, lunge... Bu hareketlere aşinaysanız, hayatınızın bir bölümünde egzersiz yaptınız demektir. Ne mutlu. Umarız hala devam ediyorsunuz? Spora devam ettiğinizi var sayarak size birkaç hatırlatmamız ve önerimiz olacak.

Saçlarınızın egzersiz rutininizi baltalaması olası. Örneğin, başınızın tam arkasında topladığınız at kuyruğu, karın çalışırken canınızı sıkabilir. Ya da, sıkı bağlanmamış bir topuz, ip atlarken gevşeyip dikkatinizi dağıtabilir. Sizin için belirli egzersizlere uygun saç modellerini sıraladık.

Kardiyo: Koşu, ip atlama

Yüksek tempolu sporlarda ‘sıkı’ saç modellerine yönelin. Atlayıp zıplamak, hızlanmak saçlarınızı dağıtabilir, pek tabii dikkatinizi de. Tepede toplayacağınız çok sıkı bir topuz, tekli ya da ikili balık sırtı ideal. Saçınızı sabitlemek ve bir yere kıpırdamasını önlemek için TONI&GUY Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi’ni kullanın.

Ağırlık kaldırma

Ağırlık kaldırma antrenmanlarında çok sıkı bir saç modeline gerek yok; ancak ne olursa olsun çok da gevşemeyin deriz. Ensede tek bir örgü ya da yanlardan iki örgü iyi ve zarif alternatifler olabilir.

Yoga

Ensede topuz! Saçlarınızı jet bitişle geriye doğru toplayın ve ensede birleştirin. Hem kuğu gibi narin bir silüetiniz olur hem de hareketleriniz sabote edilmez. Uçuşan saçlarınızı dizginlemek için TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Spreyi’ni kullanabilirsiniz.

Pilates

Pilateste saçlarınızı mümkün olduğunca başınızın arkasında ya da ensede toplamamaya çalışın. Sırt üstü yapılan pozlarda hareket kabiliyetinizi kısıtlayabilirsiniz. Yandan örgüler ya da tepede toplanan modellere yönelin.

Tüm bu saç modellerinde dilerseniz saç bandanası kullanabilirsiniz. Saçınızın önünüze gelmemesini garantilemiş olursunuz!

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >