Sonbahara Uygun Vintage Saçlar

Saçlarınızın kabarmasını önlerken geçmişten ilham almaya ne dersiniz?

Yazın etkisi sürse de sonbaharın tatlı serinliğini ufaktan hissetmeye başladık. Bu serinliğe yakın zamanda yağmur ve nem de dahil olmak üzere. Bu iki doğa olayının saç sözlüğündeki karşılığıysa malumunuz… Kabaran saçlar!

Biz de sonbaharda kabaran saçları derinlemesine ele almaya karar veriyor ve serimize, tarihe göz atarak başlıyoruz. 40’lar, 50’ler ve devamındaki dönemlerde gözümüze genel olarak bukleler çarpıyor. Marilyn Monroe’nunkiler gibi hacmi yüksek, dolgun saçlar tarihte feminenlikle hep özdeşleştirildi. Bu saçları illa sonbaharda uygulamak isterseniz, tutuş gücü yüksek şekillendirici ürünleri kullanmayı ihmal etmeyin deriz. TONI&GUY Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi deneyebilirsiniz.

Diğer yandan 60’lara damgasını vuran saç bantlarına sonbaharda bir şans verin. Eğer kakülünüz varsa başınızın arkasındaki topuz ve saçınıza takacağınız saç bandı size zamanda yolculuk yapıyormuş gibi bir görüntü verebilir!

Audrey Hepburn’ün kaş üzerinde biten kaküllü ve minik topuzu da geçmişe verilen bir referans niteliğinde. Eğer saçlarınız çok uzunsa, saçınızı düz bir şekilde örmeniz kabarmayı önleyecek en kestirme modellerden biri. Unutmayın, düz örgü de zamansız bir model!

Saç
Saç modelleri
2018 saç modelleri
Vintage
vntage saç modelleri
dolgun saç modelleri
marilyn monroe saç modeli
50'lerin saç modelleri
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >