Sırt Dekoltesine Uygun Saçlar
Toplayın ya da kısa bırakın.

Sırt dekoltesi, belki de en kadınsı ve seksi dekoltelerden biri olageldi. Hem güçlü hem de dişi bir silüeti belirginleştiriyor, göğüs ve bacak gibi dekolteleri çoğu zaman geri planda bırakarak kendi içinde bir gizem yaratıyor. Sırt dekoltesinin dramatik bir tavrı olduğu malum. Bu seksi detayı saçlarla gölgelemekse, tek kelimeyle haksızlık! Feminenliğinizi zenginleştirmek için, genellikle özel davetlerde tercih edebileceğiniz sırt dekoltesi için doğru bir saç modeli seçmeniz, şart.

Saçlarınızın uzun olması halinde yönelebileceğiniz ilk modelin şu an dudaklarınızdan döküldüğünü tahmin eder gibiyiz… Evet, topuz. İster dalgalı, ister tepeden, ister romantik, ister ensede… Hem boynunuzu hem de sırtınızı ön plana çıkaracak olan topuzlar seksapelinizi konuşturacak.

Eğer kısa saçlıysanız, ne kadar da şanslısınız! Diğer taraftan lob modelde de çok fazla toplama işlemi yapmanıza gerek kalmayabilir. Gece boyu saçınızın göz alıcı bir şekilde parlaması için TONI&GUY Göz Alıcı Parlaklık Verici Serum kullanmayı unutmayın! Galeride ilerleyerek seçeneklere göz gezdirmeye ne dersiniz?

 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >