Sırt Dekolteli Elbiselere Uygun Saç Modelleri

Sırtı açık elbiseleriniz için tercih edebileceğiniz saç modellerini derledik.

Henüz Şubat ayında olsak da biz ilkbahar havasının özlemini çekiyoruz ve bu sebeple de konuyu sırt dekoltesinden açmak istiyoruz. Özlemle karışık önerilerimize göz atmak için yazımıza devam edin.

Sırt dekoltesi, belki de en kadınsı ve seksi dekoltelerden biri. Hem güçlü hem de dişi bir silüeti belirginleştiriyor; göğüs ve bacak gibi dekolteleri çoğu zaman geri planda bırakarak kendi içinde bir gizem yaratıyor.

Sırt dekolteli elbise modelleri, genellikle halter, straples ve V yaka şeklinde karşımıza çıkıyor. Haliyle sırtı açık elbiseleriniz için tercih edebileceğiniz saç modelleri de elbisenizin stiline göre değişiklik gösteriyor.

Boynunuzun ne kadar açık ya da kapalı olduğu saç modelinizi seçerken çok önemli.

Sırt dekoltesinin dramatik bir tavrı olduğu malum. Bu seksi detayı saçlarla gölgelemek tek kelimeyle haksızlık! Feminenliğinizi zenginleştirmek için genellikle özel davetlerde tercih edebileceğiniz sırt dekoltesi için doğru bir saç modeli seçmeniz şart. Sırt dekolteli elbiseler için saç stillerini, onu gölgelemeyecek şekilde de seçebilirsiniz. Göz gezdirmeye ne dersiniz?

Saçlarınız uzunsa:

Saçlarınızın uzun olması halinde yönelebileceğiniz ilk modelin şu an dudaklarınızdan döküldüğünü tahmin eder gibiyiz… Evet, topuz. İster dalgalı, ister tepeden, ister romantik, ister ensede… Hem boynunuzu hem de sırtınızı ön plana çıkaracak topuzlar seksapelinizi konuşturacak. Hangi topuz modelini seçerseniz seçin, modeli sabitlemek içinse  TONI&GUY saç spreyi ailesinden tutuş seviyesine göre dilediğinizi seçerek uygulamanızı tamamlayabilirsiniz.

Saçlarınız kısaysa:

Eğer kısa saçlıysanız, ne kadar da şanslısınız! Diğer taraftan saçlarınız lob (long bob) modele daha yakınsa yine de toplu bir modeli tercih etmeden ilerleyebilirsiniz, unutmayın. Kısa saçlarınıza biraz hareket katmak isterseniz hafif dalgalı modellerden ilham alabilir ya da kısa saçlar için örgü modelleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Hangi modeli seçerseniz seçin gece boyu saçınızın göz alıcı bir şekilde parlaması için TONI&GUY Yoğun Işıltı Veren Serum kullanmayı unutmayın! 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >