Saçlarınızı Pixie Kestirir Misiniz?

Hollywood ünlüleri en az bir kere denedi.

Pixie saç kesimi yeni moda olan bir kesim değil. Bir süredir, hatta birkaç yıldır aslında özellikle saçlarında büyük değişiklikler yapmak isteyen Hollywood ünlülerinde gördüğümüz bir model. Oldukça modern bir o kadar da pratik olan bu saç modeli herkesin kolayca karar verip kestireceği bir model değil, biliyoruz. Fakat soruyoruz, siz olsanız kestirir miydiniz? Belki birkaç pratik şekillendirme ipucu verirsek karar vermeniz kolaylaşır… 

Parmak Dalgası

Saçlarınıza favori şekillendiricinizi uyguladıktan sonra (jöle ya da krem şekillendirici olmasına özen gösterin) parmaklarınızla minik dalgalar yaratabilirsiniz. Bu dalgalar özellikle saç derinize yakın ve yapışmış dalgalar olmalı ki size vintage bir görünüm verebilsinler. 

Dağınık Dalgalar

Saçlarınız eğer hafif dalga yaratmak için uygun bir uzunluktaysa TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey uygulayarak bu denizden yeni çıkmışsınız gibi görünen dalgaları oluşturmanız çok kolay. 

Düz Pixie

Belki de en ugraştırmayan pixie saç stili. Saçlarınızı kuruturken bir saç kurutma makinesinden yardım alıyorsunuz ve yandan ayırıp fırçanız ile fön çeker hareketlerle saçlarınızı düzleştiriyorsunuz. Son dokunuşu TONI&GUY Işıltı Veren Saç Parfümü ile yapmayı unutmayın.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >