SAÇLARINIZI KULAK ARKASINA ATIN

Sürekli aynı saç modelini kullanmaktan sıkıldınız mı?

Saçlarınızı açık bırakıyorsunuz, topuz ya da atkuyruğu yapıyorsunuz, bazen de dalgalı olarak kullanıyorsunuz. Hatta sezon trendlerini takip edip saçlarınızı geriye doğru yapıştırıp da kullanıyorsunuz. Bu noktada ufak bir değişikliğe ihtiyacınız olduğuna inanıyorsunuz fakat ne olduğunu henüz bilmiyorsunuz. Hemen yardımcı olalım. Aslında cevabı çok basit; saçınızın bir kısmını kulağınızın arkasına atın. Saçlarınızın dalgalı veya düz olması denklem dışı. Keza bu durumda saçınızın cinsinin pek de bir önemi yok. Saçınızı kulağınızın arkasına attıktan sonra dilerseniz diğer tarafta topladığınız saçlarınızı örgü haline de getirebilirsiniz.

Bu saç modelini dilerseniz gece dışarı çıkarken de kullanabilirsiniz. Açıkta kalan kulağınıza minimalist ya da gösterişli bir küpe takarak stilinizi şıklaştırmanız da mümkün.

İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendleri arasında da rastlayacağınız tek omuzlu kıyafet tasarımlarını giyerken de bu saç modelini uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı omzunuzun açıkta kalan tarafına doğru tarayın ya da aşağıdan topladığın atkuyruğunuzun açıkta kalan kısmını bu tarafa atın. 

Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
hairdo
hair style
Trend
Fashion
Moda
toniandguy
toniandguyproducts
saçlarınızı kulak arkasına atın

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >