Saçlarınızı Kısa Kestirdiniz Şimdi Sıra Şekillendirmede

Kısa saçlarınızla hemen barışmak için size kısa saç için şekillendirme püf noktalarını veriyoruz.

Kısa saçınızı dizginlemek için önce onunla barışın. Kısa saçınızla iyi anlaşın ve size keyiflendirmesi için ona izin verin. Öncelikle hatırlayın: Saçınızı neden kestirdiniz? Bunun genellikle iki sebebi oluyor.

 

Uzun zamandır istediğiniz bir model içinse

Şu an mutsuz olmanızın bir anlamı yok! Hayalinizdeki o saça sahipsiniz, üzülmek yerine onu daha havalı bir şekilde nasıl kullanabilirsiniz, onu araştırın. Kısa saçı şekillendirme önerilerimize göz atmak için buraya tıklayın!

 

 

Saçınız eskiden çok uzundu, rahat etmek istediniz

Ancak makasın ayarı kaçtı mı? İşte burada, daha pratik önerilerimize kulak verebilirsiniz. Okumaya devam edin...

 

 

Kısa saç nasıl mı kullanılır?

Yukarıda da söylediğimiz gibi; kısa saçınızı severek işe başlayın. Bu modele alışkın olmadığınızı biliyoruz ama en kötü senaryoda saçlarınız zaten uzamaya başladı bile. Kısa saç şekillendirme işlemi sırasında ona karşı anlayışlı ve sabırlı olun. Bırakın, eliniz onunla dans etmeye alışsın; evde yeterli pratikle saç şekillendirmenin üstesinden gelebilirsiniz.

 

Evinizde ya da çantanızda, kısa saçlarınızı dizginlemek için sabitleyici ve doku kazandırıcı ürünler bulundurmanız, ısısız kısa saç şekillendirme konusundaki kilit hamleniz. Zira, kısa saçın en büyük problemi, dizginlenememesi.

 

 

Kısa saçlarınıza dalga vermek istiyorsanız

Saçlarınıza önce TONI&GUY Hacim Veren Köpük uygulayın. Hacim aldıktan sonra Bukle Belirginleştiren Sprey ile saçlarınıza istediğiniz bukleleri yaratabilirsiniz.

 

Kısa saçlarınızı düz kullanmak istiyorsanız

Saçlarınızı ısı yardımı ile şekillendirebilirsiniz. Fakat unutmayın tüm bu işlemler saçlarınıza zarar verecektir. Peki düzleştirici kullanmadan önce saçlarınızı nasıl koruyabilirsiniz? Tabii ki TONI&GUY Isıya Karşı Koruyucu Sprey yardımıyla. Saçlarınıza sıkın ve ardından düzleştirici kullanın. Son dokunuşuysa Işıltı Veren Saç Parfümü ile yapın.

 

 

Saçlarınızı hangi modelde kullanırsanız kullanın sabitleyici olarak TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Sprey’inden yardım almayı unutmayın!

Kısa Saç
kısa saç modeli
Kısa Saç Şekillendirme
kısa saç stilleri
kısa saç düzleştirme
dalgalı kısa saç
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >