Saçınızı Kestirmeli Misiniz?

Evet. Hayır. Evet. Bu ikileme ne kadar sıklıkta düşüyorsunuz?

Saç kestirmek birçok kadın için düşünüldüğü kadar kolay bir karar değil. Tabii eğer sahip olduğu saç modelini sürekli olarak yenilemekten çekinmiyorsa. Siz ikinci gruba dahilseniz, yani halihazırda kullandığınız saç modelini benimseyip farklı bir modelin nasıl olacağına dair herhangi bir düşünceyi aklınızdan bile geçirmiyorsanız belki de uzun bir süre daha kuaföre uğramayacaksınız.

Yine de… Arada yaşadığınız saç kestirme ataklarını inkar edemezsiniz. Belki canınız sıkkın. Ya da uzun zamandır gardırobunuzda küçük stil değişiklikleri yapıyordunuz ve artık sıranın saçınıza geldiğini düşünüyorsunuz. Aslında nedeni çok da önemli değil. Önemli olan saçınızı kestirmek için harekete geçip geçmeyeceğiniz. 

Bazen üzerine fazla düşünmemeniz gerek… Gerçekten de içgüdülerinize güvenin. Değişikliğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız harekete geçin. Bu noktada saçlarınızı daha önce hiç denemediğiniz bir modele dönüştürmek gibi bir planınız var ise yüz tipinize uygun bir model seçmeye özen gösterin.

Uzun bir yüze sahipseniz sizi şöyle alalım.  Eğer oval bir yüze sahipseniz de buraya tıklayın. 

Yapacağınız değişikliğin büyüklüğünden bahsedelim. Belki de hiç kakül kullanmıyorsunuz ve bir anda kakül kestirme arzusu içinde yanıp tutuşmaya başladınız. O halde sıcak yaz aylarında başa çıkabileceğiniz kakül modellerini deneyin. Daha öncesinde sizin için derlediğimiz kakül modellerine buradan bakabilirsiniz. 

Saç modelinizi değiştirmek istemiyorsanız sadece kırıklarını aldırıp sağlıklı bir görünüme kavuşmaları için bir adım atmak da yeterli olacaktır. Bu noktada saç bakım rutininize TONI&GUY ürünlerini de dahil etmeyi unutmayın. 

Dalgalı saçlara sahipseniz neredeyse her hafta en az bir kez cümle içinde kullanmaktan çekinmediğimiz wob modellerine de bir şans verebilirsiniz. Özellikle 2017’de çıkış yapan bu saç modelinin son dönemdeki örneklerine göz atmak içinse buraya tıklayın.

Hala karar veremediniz… Uzun mu bırakmalısınız yoksa kısayı mı tercih etmelisiniz? Bu noktada trendlerin size yön vermesine izin verin.

Saçınızı Kestirmeli Misiniz?
Saç modelleri
Saç Stilleri
Saç Şekillendirme
hair do
hair style
2017 hairstyle
2017 saç modelleri
Uzun Saç
Kısa Saç
Kakül
Bangs
toniandguy
toniandguyproducts
oval yüz
uzun yüz
yüz şekline göre saç modeli
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >