Saç Modeliniz Bahara Uygun Olsun

Bahara uygun saç modellerini derledik.

Yavaş yavaş ısınan hava, size enerji ve pozitif duygular fısıldıyor. Bu duygular, saçlarınızla ilgili vereceğiniz radikal kararları etkiliyor mu? Peki, acaba bahar aylarında saçlarınıza dair keskin kararlar vermeli misiniz? Belki.

Baharın ardı, yaz. Haliyle boya konusunda çok iddialı yönlere doğru gitmemenizi öneriyoruz. Deniz, havuz, güneş derken boyalı saçlar sizi ekstra yoracak. Bu nedenle eğer değişiklik istiyorsanız saç modelinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Kakül özellikle sıcak havalarda işleri içinden çıkılmaz bir duruma döndürebiliyor. Bu nedenle kakül kestirme fikrine sonbaharda sıcak baksanız daha iyi olabilir. Yaz aylarını pas geçin deriz.

Baharda saçlarınız için öncelikli hedefiniz, her zamanki gibi sağlıklı görünmeleri olsun. Model konusuna kırıklarını aldırarak başlayın. Haftalık bakım maskelerinizi uygulamayı unutmayın. TONI&GUY Keratin Aktif Teknolojili Yıpranmış Saçlar için Bakım Maskesi ya da Babassu Özlü Kuru Saçlar için Bakım Maskesi yardım etmek için hazırda bekliyor.

Katlı modeller bu baharda epey popüler. Ancak çok kısa saç modelleri yerine maksimum lob modele yönelin. (Lob yani long bob omuz hizasına bob kesim saçlara deniyor.) Bu saç modeli sayesinde bahar romantizminden uzaklaşmayın.

Saçlarınızı sadece kesimle değil, örgülerle ve değişik ince bağlama yöntemleriyle değişik modellere de sokabilirsiniz. Hatırlamak ve ilham almak için örgü modellerine buradaki yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yine başka bir yöntem olarak saç aksesuarları hem baharlık hem de göz kamaştırıcı! Taşlı tokalar, bandanalar, incili tokalar... Hepsini burada ele aldık.

Tüm bunlar haricinde yeni stillere ihtiyacınız var gibi hissederseniz, galerimize göz atın deriz.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >