SAÇ MODELİNİZ AYNI FAKAT...

Deneyin.

Saç kesiminizden memnunsunuz fakat sürekli aynı saç modelini kullanmaktan sıkıldınız ve değişiklik arayışındasınız. O halde yıllardır aynı saç modelini kullanan Alexa Chung’ın izinden gidip farklı saç modellerine ve makyaj tiplerine yönelerek stilinize farklılık katabilirsiniz. 

Geriye Yatırın:

Saçlarınıza ıslak bir görünüm vermek adına TONI&GUY Şekillendirici Sprey Wax’ı uygulayın. Ardından saçlarınızı geriye doğru tarayın. Bu doğal görünümü tamamlamak içinse nude tonlarındaki rujları tercih edin ve sadece elmacık kemiklerinize vurgu yapacak bir allıktan destek alın. 

Örgü Yapın:

Saçlarınız tek bir örgü yapabilmek için uygun yapıda değilse siz de Alexa Chung gibi saçlarınızı ikiye ayırıp örebilirsiniz. Saçlarınıza önce TONI&GUY  Nemlendirici & Parlaklık Verici Sprey uygulayın ve ışıltı katın, sonrasıda ise ortadan ikiye ayırın ve örün. Son dokunuşta ise TONI&GUY  Yüksek Tutuşlu Saç Sprey’i kullanın

Şapka Takın:

Saçlarınıza asla şekil veremeyeceğinizi düşündüğünüz günlerde farklı şapka modellerinden destek alabilirsiniz. 

Topuz Yapın:

Isınmaya başlayan havalar ile birlikte saçlarınızı açık bırakma fikrinden uzaklaşmaya başladıysanız saçlarınızı topuz yaptıktan sonra TONI&GUY Orta Tutuşlu Saç Spreyi sıkın. Bu sade saç modeline hareket katmak içinse kırmızı bir ruj veya siyah bir eyeliner kullanın. 

Doğal Haline Bırakın:

Saçlarınıza TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey sıkıp dalgalı ve doğal haline bıraktığınız zamanlarda abartılı makyajlardan kaçının. Dudak renginize yakın bir dudak parlatıcısı veya hafif bir pembe allık sürerek makyajınızı tamamlayın. Kirpiklerinize vurgu yapmak için maskara kullanın.

Saç Aksesuarı Kullanın:

Romantik veya şık bir görünüm elde etmek istediğiniz zamanlarda ışıltılı veya metalik tonlardaki saç aksesuarlarını kullanabileceğiniz bir saç modeline yönelin. 

Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
hairdo
hair style
Fashion
Trend
Style
toniandguy
toniandguyproducts
how to
Alexa Chung

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >