Pratik ‘Gece Çıkıyoruz’ Saç Modelleri

Toplayın.

Uzun saçlarını salmak ve feminen görünmek her kadının en az bir kez hayalini kurduğu bir şey olsa gerek… Şimdi gözlerinizi kapatın ve aynı hayali kurun… Bir detayı atlamadan: Şu an, gece. Dışarıdasınız ve eğlenmek istiyorsunuz. Ve, saçlarınız salık.   

Nasıl hissediyorsunuz? Muhtemelen bunaldınız. Siz terledikçe saçlarınız ensenize, alnıza, yüzünüze yapışıyor. Kötü bir his ve görüntü olduğunu kabul edin… O halde, bırakın size birkaç öneride bulunalım: Gece eğlenmeye çıktığınızda saçınızı toplayın.  

Tepede bir at kuyruğu, sizi hem daha sevimli hem de yüzü gerdiği için daha çekici gösterir. Bu at kuyruğunu gecenin ilerleyen saatlerinde tepede bir topuza da çevirmeniz mümkün. Buraya tıklayarak tepede topuzu nasıl yapabileceğinizi okuyabilirsiniz.  

Dilerseniz bu sıkı topuzu ‘ıslak’ bir görünümle sofistike hale de getirebilirsiniz. Buradan nasıl yapıldığını okuyabilirsiniz. Eğer tercihiniz ıslak görünümlü topuz olacaksa, ruj renginizi kırmızıdan yana yapmanızı öneriyoruz.  

Eğer çok ‘sıkı’ modeller başınızı ağrıtıyor ve sizi çok geriyorsa, sizi daha rahat modellere alalım. Dağınık topuzu deneyebilirsiniz. Onun nasıl yapıldığını öğrenmek içinse buraya lütfen.

 

Topuz Modelleri
sıkı topuz nasıl yapılır
gece için saç modelleri
topuz nasıl yapılır
ıslak görünümlü saç modeli
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >