Plaj için Islak Saç Modelleri

Islak saçı lehinize değerlendirin.

Nihayet plajdasınız. Keyfiniz yerinde. Güneş harika, içiniz ısındı, kendinizi denize atıyorsunuz. Aklınızda hiçbir şey yok. Ta ki, denizden çıkana kadar... 

Saçlarınız ıslak ve tuzlu. Derhal duş almanız ve bu tuzlu sudan kurtulmanız gerekiyor. Aksi halde, hem cildiniz hem de saçlarınız gereksiz bir hasara uğrayacak. 
Şampuan kullanmadan aldığınız bu duşla tuzun hepsi gitmiyor elbette. Ancak eskisi kadar can da sıkmıyor; hatta saçlarınızın görünümüne destek bile oluyor. Saçlarınız kurudukça daha da hacimleniyor ve ‘plaj dalgası’ dediğimiz o gür bukleler yavaş yavaş kendini belli ediyor. 

Peki, saçınız kuruyana kadar geçen süreyi nasıl idare ediyorsunuz? Birkaç önerimiz var. 

Plajda Yapabileceğiniz Pratik Saç Modelleri

Saçlarınızı geriye doğru tarayın. Bu sayede görüşünüz kısıtlanmamış olur ve saçınız daha düzgün bir şekilde kurur. Kuruduktan sonra başınızı öne eğip saçlarınızı karıştırın. Geriye attığınız saçlarınızın önleri feminen ve hacimli görünecek. Saçlarınızın altı da plaj dalgalarıyla dolu olacak.

Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ile Örgülü Saç Modeli

Saçlarınızı dizginlemek için örgüleri deneyebilirsiniz. Saçlarınız daha uzun sürede kuruyacak olsa da, bukleleriniz daha uzun süre dayanıklı kalacak. Eğer geceye plajda devam edilecekse doğru bir opsiyon olabilir. Bizce, yanlardan iki tane örebilirsiniz!

Eğer saçlarınızın daha usturuplu durmasını istiyorsanız, ensede at kuyruğu imdadınıza yetişebilir. 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >