Okul için En Pratik Saç Modelleri

Yeni dönemde saçlarınıza özen gösterin.

Okul sezonunun açılmasıyla birlikte her gün hangi saç modelini yapacağım diye düşünüp en sonunda saçlarınızı güvenilir arkadaşınız ‘at kuyruğu’na teslim ediyorsanız, size birkaç önerimiz var.

Sabah dışarı çıkarken sizi çok yormadan ve vaktinizi harcaman yapabileceğiniz saç modellerinin başında tabii ki doğal örgüler geliyor. Sonbahar ve kış mevsiminde yazın en güzel hislerini saçlarınıza yansıtacak TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey uyguladığınız ve doğal dalgalar kazandırdığınız saçlarınızı dağınık ve esnek bir şekilde normal örgü ya da balıksırtı şeklinde örün. Yüzünüze düşecek tutamları ayırın ve son adımda TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Spreyi ile sabitleyin.

Diğer önerimiz ise yarım ya da yukarıdan topuz. Yarım topuzun ne kadar trend olduğunu anlatmamıza gerek yok. Tek söyleyebileceğimiz half bun, bu sezon da birinciliğe oynuyor. Half bun’ınızın Instagram’da çokça ilgi görmesi içinse ipucumuz mini topuz süngerleri kullanmanız. Saçlarınıza sünger yardımı ile hacimli bir görünüm kazandırdıktan sonra alttan kalan saçlarınıza TONI&GUY Isıya Karşı Koruyucu Sprey uyguladıktan sonra düzleştirebilir, ya da daha hareketli görünmesi için hafifçe maşa yapabilirsiniz.

Tarzınızı tamamlayan saçlar ile okula hazırsınız! 

Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
hair do
hair style
back to school
back to city
Fall
Street Style
Fashion
Trend
toni&guyproducts
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >