Ofis için Pratik Saç Modelleri

En şık saç stilleri.

Artık resmi olarak sonbahar mevsimine girdiğimize göre, kendimizi işe adapte edebiliriz. İşe adapte olabilmenin bir yolu da günlerinizi küçük detaylarla farklılaştırmaktan geçiyor. Sizin için derlediğimiz bu saç modelleri, iş günlerinize farklılık getirecek cinsten. Üstelik size fazla vakit kaybettirmeden, tarzınızı tamamlayacak.

Ensede topuz

Saçlarınıza TONI&GUY Şekillendirici Sprey Wax uygulayın ve tarayarak her zaman ayırdığınız taraftan yana ayırın. Önlerini yapıştırdığınız saçlarınızı ense hizanızda lastik bir toka yardımıyla toplayın. Firketeler ile topuz modeli yapın. Toplantılar için oldukça uygun olan bu model, iş kadını görünümünüzü tamamlayacak.

Klasik dalgalı

Kulak hizası ya da biraz daha uzun boydaki saçlarınıza TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey uygulamakla işe başlayın. Ellerinizle şekil verip, vigo yardımıyla kurutun. ‘Free Friday’ stilinizi tamamlayacak doğal dalgalı salık saçlarınıza eğer aksesuar ile renklendirmek isterseniz de metalik minimalist tokalardan yardım alabilirsiniz.

Şık at kuyruğu

Çoğu zaman kurtarıcı rolü üstlenen saç modellerinden biri olan at kuyruğu, saçlarınıza fazla vakit harcamak istemediğiniz günlerde en yakın arkadaşınız oluyor biliyoruz. At kuyruğu modeline kendi dokunuşunuzu eklemek için size bir ipucumuz var.

TONI&GUY Nemlendirici & Parlaklık Verici Sprey uyguladığınız saçlarınızı at kuyruğu olarak bir lastik toka yardımıyla toplayın. Topladığınız saçlarınızın alt tarafında kalan bir tutamı alın ve lastik tokayı kapatacak şekilde sarın. Saç tutamının bittiği yerden firkete ile sabitleyin. Ve son adımda TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Spreyi ile stilinizi sabitleyin.

Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
hairdo
hair style
Fashion
office style
office fashion
Street Style
Saç Trendleri
hair trends
TONI&GUY
toniandguy
toni&guyproducts
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >