New York Moda Haftası İlkbahar/Yaz 2020

Önümüzdeki bahar aylarında trend olması muhtemel saçlara göz atıyoruz.

Geçtiğimiz hafta, New York’un kozmopolitliği, İlkbahar/Yaz 2020 Moda Haftası’nda adeta bas bas bağırdı. Ne Fransa kadar minimal ve aristokrat; ne Londra kadar bol sokak referanslı ve kreatif; asi. New York, bu iki şehrin tam ortasında. Kıvamında bir tavırda. Haliyle onda her şey var: Helmut Lang de, Area da,  Jeremy Scott da... Güzellik görünümleri adına New York İlkbahar/Yaz 2020 Moda Haftası’nın oldukça cüretkar bir tutumu olduğunu anladınız. Bu renkli dünya bize 2020’nin baharında neler sunuyor, gelin bakalım. 
 
Nicole Miller, dağınık topuzu toz sprey boyalarla (hatta tebeşirle!) eşliyor. Işıltı dendiğinde akla gelen en posh parka olan Area, saçları yok ediyor. Pardon, Beyoncé’nin Dangerously In Love albüm kapağından fırlamış gibi duran saç aksesuarlarıyla kamufle ediyor. Khathie bu saklama işlemini dev incilerle tasarlanan ve başı saran bir taçla hayata geçiriyor. Bir dakika! Prabal Gurung’un geçtiğimiz sezonun Rodarte defilelerinden esinlendiği dev çiçekli taçlarının adını geçirmeden olmaz.  
 
Jonathan Cohen ensede toplanan jilet örgüsünü bandanalarla kombinliyor.  Self Portrait bu modeli bandanasız, temiz tercih ediyor. Jeremy Scott mı? Her zamanki gibi renkli peruklarıyla podyumda. 
 
Sözün özü, önümüzdeki bahar en az bu baharda olduğu gibi bol keseden saç aksesuarına hazır olun. Bandana gibi hafif ve kontrolü kolay aksesuarların daha uzun süre sizinle kalması için TONI&GUY  Sabitleyici Sprey ailesinden kendinize göre olanını kullanabilirsiniz. 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >