Nedir Bu Wob?

Yeni bir saç trendi söz konusu. 

Bob saç kesimine hepimiz aşinayız. Başka bir deyişle omuz hizasında biten saç modellerine. Şimdi bob’u hatırladığımıza göre wob’a devam edebiliriz. Wob, wave ve bob kelimelerinin birleşiminden bir araya geliyor. Yani aslında omuz hizasında biten dalgalı saçları temsil ediyor. Son dönemde sıklıkla karşımıza çıkan bu saç modeli, özellikle saçları ile fazla uğraşmak istemeyenler için ideal. Eğer doğal dalgalara sahipseniz bu saç modelini uygulamaya bir adım daha yakınsınız. 

Jessica Chastain, Naomi Watts, Elizabeth Olsen’in yana ayırarak kullandığı bu saç modelini, Emma Stone ise kakül kullanarak kendi yüz şekline göre revize ediyor. Ashley Benson, Kate Mara ve Lily Collins’in saç modellerine baktığınızda ise üçlünün saçlarını ortadan ayırarak kullandığını göreceksiniz.

Bu saç modelinin avantajı ise aslında farklı kullanım alanlarını her daim denemenize olanak sağlaması. Saçınızı şekillendirmek için tek yapmanız gereken bir tarak yardımıyla ya da elinizle saçlarınızı istediğiniz yöne doğru attıktan sonra Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ile doğal dalgalar yaratmak. Saç şeklinizi sabitlemek için de TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Sprey’inden  destek alabilirsiniz. 

Saç
Saç Şekillendirme
Saç modelleri
Saç Stilleri
Wob Kesim Saç Modelleri

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >