Mutlaka Denemeniz Gereken 5 Saç Modeli

Yeni saç ilhamınızı bu klasiklerden alabilirsiniz.

Saçlarımız psikolojimizin bir yansıması. Peki saçlarımızla ilgili her zaman doğru mu karar veriyoruz? Bize iyi hissettirdiği sürece, evet. Fakat bazen maceracı olup rayında giden bir sistemi bozmaya da meylediyoruz... Eğer siz de bu hevesteyseniz, aşağıdaki klasiklere bir göz atın ve kararınızı verirken ilham alın. 

Bob kesim 

Hemen hemen her saç tipine yakışan bob, çene hizasında bitiyor. Çoğunlukla toplanabiliyor. Stilinizdeki diğer detayların güçlülüğüne bağlı olarak sizi vezir de edebilir, rezil de. Yalnızca ona bel bağlamayın yani...  Bob’u tercih ediyorsanız makyaj ve kıyafetinize ekstra özen göstermenizi öneririz. Eğer dalgalı versiyonu uygulamak isterseniz TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey'den yardım alabilirsiniz.

Rapunzel 

Yalnızca uzatın ve kırıklarından aldırın... Feminen bir görünümün altın anahtarı uzun ve düz saçlar.

Kakül 

Kakülün pişmanlık olup olmadığına kendiniz karar verin! Eğer alınız genişse, özellikle bir deneyin. Yalnız dilerseniz saç stilistinize bu kararınızı, havalar soğumaya başladığında iletin... Bir de ek bilgi, TONI&GUY Gösterişli Hacim Veren Kuru Şampuan ile alnınıza yapışan saçlarınızı kolayca tazeleyebilirsiniz.

Shaggy (katlı kesim)

70’lere özgü bu saç model aynı anda hem perçem (seyrek kakül) hem de katlı kesim deneyimi sunuyor. Yıka-çık mantığındaki, çok efor gerektirmeyen shaggy günün her saatine yakışıyor. TONI&GUY Hacim Veren Köpük ile kolayca şekillendirebileceğinizi unutmayın. Sizi biraz asi ve fazlasıyla cool göstereceğini de ekleyelim. 

Pixie (kısa)

Ön yargılı olmayın; uzun saçın tadına varmanız (ya da değerini anlamanız için de diyebiliriz...) için önce çok ama çok kısa saç deneyimini de yaşamalısınız. Tabii, psikolojik olarak stabil bir evrede demenizi öneriyoruz; malum, saçınızın ‘uzun’ hale gelmesi en az iki yılınızı alacak! 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >