Modellerin Saçlarından İlham Alın

Yeni saç modeli arayışında mısınız?

Sonbaharın gelmesine az bir süre kaldı. Yaz boyunca büyük bir değişiklik yapmak yerine sabredip, yeni bir mevsim ile birlikte yenilenmeyi beklediniz. Saç modelinize karar vermeden önce, podyumlarda rastladığımız modellerin saç stillerine göz atabilirsiniz.

Geleneksel bir modele yönelip pixie cut’ı tercih edebilirsiniz. Bu modelin avantajı; saçlarınızı hem düz hem de dalgalı olarak kullanmanıza imkan sağlaması. Saçlarınıza şekil vermek istediğiniz zamanlarda, dalgalarınızı istediğiniz şekle getirmek için TONI&GUY Dalga Sabitleyici Krem'ikullanabilirsiniz.

Artık doğal saç rengine veda ettiğimiz bir dönemde yaşadığımıza göre, renk paletinden beğendiğiniz bir tonu seçip bu rengi de deneyebilirsiniz. Pembe, mavi, yeşil… Ne olacağı tamamen sizin zevkinize kalmış. Eğer iş hayatınız renkli saç modellerine imkan tanımıyorsa uzun dönemli tatil süreçlerinde geçici saç boyaları ile de kısa bir süreliğine büyük bir değişiklik yapabilirsiniz. 

Çene hizasında biten bir saç ve kakül. Şekillendirme sırasında ufak bir desteğe ihtiyaç duyarsanız TONI&GUY Orta Tutuşlu Saç Spreyi’ni kullanabilirsiniz. Saçlarınızı düz yerine dalgalı kullanmak istiyorsanız TONI&GUY Bukle Belirginleştirici Spreyi’ni de deneyebilirsiniz.

Saç modelinizi değiştirmek istemiyorsunuz ve renginden de memnunsunuz. Tek sıkıntınız bütün yaz boyunca güneş ve deniz yüzünden saçınızın yıpranması. O halde saçınıza bakım yaparak eski haline getirebilirsiniz. TONI&GUY Yeniden Yapılandırıcı Maske en yakın arkadaşınız olacak.

Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
hair do
hair style
TONI&GUY
model hair
celebrity style
celebrity hair
Pixie Cut
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >