Küpe ile Kullanılabilecek Saç Modelleri

Küpenizi ön plana çıkarmanıza yardımcı olacak saç modellerini sıraladık.

Kısa saçlılar için küpelerini göstermek çok daha kolay. Zira saç ve küpeler rahatça birbirinden ayırt edilebiliyor. İşin zor kısmı ise sizin özenle seçtiğiniz küpeleri uzun saçlarınıza rağmen ön plana çıkarmanız. Bu noktada haliyle toplu saç modellerine yönelmeniz olması gerekenlerden biri.

Eğer gece dışarı çıkmıyorsanız ve gündüz salaş bir saç modeli arıyorsanız her zaman olduğu gibi, yine dağınık bir topuzdan destek alabilirsiniz. Bu noktada istediğiniz gibi bir dağınık topuzu uygulamak için daha önce yayınladığımız bu habere göz atabilirsiniz. 

Saçınızı at kuyruğu haline getirmeniz saniyelerinizi alıyor. O halde ihtiyacınız olan tek şey sade bir toka. Eğer kullanacağınız tokanın görünmesini istiyorsanız Chanel defilesindeki gibi neon tonlardaki tasarımlara yönelebilirsiniz. Saçınızda toka yokmuş algısı yaratmak için ise saç renginize yakın tonlarda bir tokayı tercih edebilirsiniz. 

Tabii son birkaç sezondur mevsim farklı göz etmeksizin hayatımıza dahil olan ıslak görünümlü saç modellerini de deneyebilirsiniz. İlham almak için bakmanız gerekenler galerimizde.

Küpe
earring
Wet Hair
messy bun
Dağınık Topuz
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
hairdo
hair style
toniandguy
toniandguyproducts
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >