Kötü Saç Günlerini Önerilerimizle Yenin

Kötü saç gününe özel saç modelleri hazırladık, sakın moralinizi bozmayın!

Hepimizin başına bir kere gelmiştir, kötü saç günü. Hani şu saçların asla şekle girmediği, girse de bir türlü beğenimizi kazanmadığı günlerden bahsediyoruz. Toplasak da olmuyor, salsam da olmuyor dediğimiz günlerden... Fakat durum bu kadar da vahim değil aslında. Vereceğimiz ipuçlarıyla bu günleri atlatmak çok kolay.

Kötü saç günü için birkaç pratik model zaten mevcut. Fakat bu modellerden hangisini seçeceğinizi bilmek için önce kötü saç gününü size yaşatan “sebebi” biliyor olmanız gerek. Kötü bir saç gününün potansiyel sorumlularına göre aşağıda bu saç modellerini bulabilirsiniz.

Eğer sorun kabarık saç ise:

Kabarık saçın asıl sorumlusu genellikle nem ve elektriklenme oluyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için öncelikle Toni&Guy Yoğun Işıltı Veren Serumu saçlarınıza yedirin. Ardından saçlarınızı örün. Evet, gayet basit. Kabarık saçın o cüsseli endamını, saçlarınızı örerek dizginleyebilirsiniz. Eğer canınız isterse örgüyü açın ve kısmen yola gelmiş saçlarınızla kavuşun.

Eğer sorun Yağlı saç ise:

Saçınızdaki sebumu, Toni&Guy Kuru Şampuan serisiyle minimalize etmeniz oldukça pratik ve işe yarar bir yöntem bizden söylemesi. Bu işlemin ardından saçınıza zaten istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Eğer yanınızda Toni&Guy Kuru Şampuan yerine Toni&Guy Esnek Tutuşlu Saç Sprey varsa size bir iyi haberimiz daha var. Saçlarınızı geriye yatırın! Böylece doğal yağlı saçlarınızı sanki ıslakmış gibi göstererek bir rockstar edasına bürünebilirsiniz!

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >