Kötü Saç Günleri için Çözümler

Kötü saç günleri için çözümler sıraladık, sakın moralinizi bozmayın!

Kötü saç günü dediğimizde aklınıza ne geliyor? Toka izi çıkmış saçlar mı, yağlanmış saçlar mı, kurumuş saçlar mı yoksa kabarmış ya da elektriklenmiş saçlar mı? Çünkü bizim aklımıza hepsi birden geliyor. Ve bu günlerin üstesinden gelmek için birkaç çözüm önerisi de beraberinde geliyor tabii ki. Öncelikle o gün uyandığınızda saçınızın hangi “kötü”ye dahil olduğunu analiz edin deriz. Daha sonra aşağıdaki başlıklarımıza göre çözümlerimizden birini takip edin.

Toka İzi Çıkmış Saçlar İçin

Saçlarınızda iz çıktı ve normal olarak salık dolaşamıyorsunuz. Önerimiz saçlarına TONI&GUY Isıya Karşı Koruyucu Sprey sıkmanız ve hafifçe iz kalan yerin üzerinden düzleştirici ile geçmeniz. Düzleştiriciniz yoksa maşa ya da bir fırça ve saç kurutma makinesi de yeterli olacaktır. 

Yağlanmış Saçlar İçin

Duş almak için vaktiniz yok ama bizim pratik bir çözümümüz var. TONI&GUY Gösterişli Hacim Veren Kuru Şampuan. Saç diplerinize sıkın ve parmaklarınızla yedirin. İsterseniz bir de Işıltı Veren Saç Parfümü sıkabilirsiniz. 

Kurumuş Saçlar İçin

Saçlarınız matlaşmış. Maske için vakit yok. Ama serum için var! Parlaklık Veren Serum’dan biraz avucunuza alın ve saç boy ve uçlarınıza uygulayın, işte bu kadar!

Elektriklenmiş/Kabarmış Saçlar İçin

Elektriklenmiş görüntüyü serum ya da spreylerle atlatabilirsiniz unutmayın. TONI&GUY Canlı Görünüm Veren Sprey elektriklenmiş saçlarınızı yatıştırırken bir de aynı zamanda parlaklık katacak! 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >