Klasik At Kuyruğu Modelleri

Bu hafta saç ilhamınızı klasik at kuyruk modellerinden alın!

At kuyruğu, uzun saçların vazgeçilmezi. Güzellik ve rahatlık adına da en büyük kurtarıcılardan biri. Hatta belki de en rahat ve en klasik olan saç modeli.

Bu gerçeği en çok destekleyense yalnızca at kuyruğunun inanılmaz kolay ve rahat olması değil, yıllardır en çok tercih edilen saç modeli oluşu.

Madonna’dan, Sarah Jessica Parker’dan Charlize Theron’a neredeyse tüm ünlü kadınlar bu modeli seviyor. Trendler ne olursa olsun uygulamaktan da vazgeçmiyor.

Günümüz ikonlarından at kuyruğunu en çok tercih eden isimse Kendall Jenner. Özellikle tepede at kuyruğu kullanan Jenner bu şekilde daha genç ve enerjik görünüyor. Bu yıl yüksek at kuyruğu modelinin popülerliğinden bahsetmiştik. İncelemek isterseniz, buraya tıklayın!

Kendall Jenner dışında at kuyruğu deyince akla gelen diğer isimse bu modeli jet bitişle kullanan ve hafızıma kazıyan Bella Hadid. Bella ister evde ister dışarıda olsun, saçlarını olabildiğince geriye tarayıp sıkıca at kuyruğu yapmaktan vazgeçmiyor.

At kuyruğu saç modelini yapmanınsa tek bir püf noktası var o da Toni&Guy Sabitleyici Sprey ailesinden istediğiniz görünüme uygun olanını seçmeniz. Esnek ya da Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi... Artık seçiminize bağlı. Bir de tabii unutmadan, gücünden emin olduğunuz sağlam bir lastik tokadan yardım almayı unutmayın!

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >