Kıvırcık Saçlılar, Dikkat!

Haydi biraz kıvırcık saçlılardan bahsedelim...

Kıvırcık saçlıysanız hayatınız bir nebze zorlaşabiliyor. Saçınızla ilgili vereceğiniz kararlardan emin olmanız gerektiği gibi, verdikten sonra yapacağınız bakımlarda doğru strateji izlemeniz gerekiyor. Maalesef her saç bakım ürününü kullanamıyor ya da kıvırcık saçlarınız her saç modelini kabul etmeyebiliyor... Hemen sıralayalım...

Dengesiz bir bonus saç istiyorsanız katlı kesime yönelin. Saçlarınızı olduğundan 10 kat daha hacimli ve asimetrik gösterir... Elbette böyle bir idealiniz olamaz, değil mi?

Kaküle ne demeli? Son yıllarda shaggy kesim kıvırcık saçları çok görür olduk. Rahatınıza düşkünseniz neden olmasın.

Duştan sonra saçlarınızı kurutmak bir kabus olabilir. Elektriklendikçe elektriklenen saçlar... Tabii bu durumda saçlarınızı kendi kendine kurutmak da söz konusu değil. Çünkü bu neredeyse 3-4 saati alabilir! Böyle bir senaryoda devreye doğru saç bakım ürünleri giriyor. Duştan sonra nemli saçınıza TONI&GUY Bukle Belirginleştirici Sprey’i sıkarak ona doku ve kütle kazandırın. Hem kıvırcıklar belirginleşsin hem de elektriklenmeyi önleyin!

Diğer taraftan, bazen düz saçlı olmak isteyeceğiniz günler gelecek... Bu durumlarda düzleştiriciniz ya da saç stilistinizin fön makinası ilk saatlerde harikalar yaratıyor gibi görünse de günün ilerleyen zamanlarında fönünüz yavaştan bozulmaya başlayabilir... Yıkamadan hemen sonra Elidor Mükemmel Düz 7/24’ü saçına yerdir ve ardından ısıl işlem uygula. Farkı kendi gözlerinle göreceksin!

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >