Kıvırcık Saçlar İçin Kurtarıcı Modeller

Kıvırcık saçlarınızı dizginleyebileceğiniz önerilerimize kulak verin!

Kıvırcık saçlarınızla bir aşk nefret ilişkisi yaşıyor olabilirsiniz. Ele avuca sığmayan bu saç tipini dizginlemek hakikaten kolay değil, haklısınız. Ancak doğru bir stratejiyle ilişkinizi aşk ekseninde yaşayabilirsiniz.

Öncelikle, duştan sonra kıvırcık saçlarınızı asla kendi başına kurumaya bırakmayın. Gereksiz bir kabarıklıkla baş başa kalırsınız ve bu da onu şekle sokmanızı zorlaştırır. Kurutma makinesiyle doğru bir ayarda kuruttuğunuz saçlarınıza TONI&GUY Bukle Belirginleştiren Sprey ile doku kazandırın ve buklelerinizi öne çıkarın. Ardından yapabileceğiniz modeller oldukça kolay ve günü kurtaracak nitelikte. Mesela, tepede dağınık bir topuz kıvırcık saçın olmazsa olmazlarından. Bol tel tokayla iyice sabitleyebilirsiniz.

Balıksırtı ve arkada yarım örgü de kıvırcık saçı romantik ve düzgün gösteren modellerden. Daha genç ve dinamik bir alternatifse, saçınızın ön kısmını yandan balıksırtı şeklinde, taç gibi örmeniz. Arkada kalan kıvırcık saçlarınızı daha da ön plana çıkarabilir ve görünümünüze farklılık katabilirsiniz.

Dilerseniz tel tokalarla da bir oyun oynayabilirsiniz: Saçınızın yan kısımlarına sanki kazınmış efekti verebilir; saç spreyi ve sık dişli bir tarakla iyice düzleştirip tel tokalarla tutturun. Kalan saçlarınızı TONI&GUY Hacim Veren Köpük ile daha da belirginleştirin: Köpüğü avucunuza dökün ve parmaklarınızı saçlarınız arasında gezdirin. Kafi!

 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >