Kısa Saçlılar İçin Risksiz 5 Parti Saçı

2020’ye kısa saçla başladıysanız, işte yeni saç boyunuzla deneyebileceğiniz risksiz modeller!

Kısa saçın yeni yıl için verilen en radikal kararlardan biri olduğu aşikar. Eğer siz de bu fikre ayak uyduranlardansanız, kesilen saçlarınızın ardından yas tutmak yerine kısa saçlarının keyfini çıkarmanızı öneriyoruz.

Taç Örgü

Eğer saçlarınızın arkası örülebilir bir uzunluktaysa tatlı, masum ve rahat bir saç modeli olan sütçü kız örgüsünü deneyebilirsiniz. Bu arada siz ona taç örgü de diyebilirsiniz. Saçlarınızın arkasından iki tutamı ayrı ayrı örün ve öne doğru getirerek başınızın ortasında birleştirin. Saçınızın önündeki tutamları serbest bırakın ve alnınıza düşmelerine izin verin. 

Dağınık Pixie 

w

Saçlarınız pixie modelse onlara dağınık ve asi bir görünüm vermek doğru bir fikir olabilir. Bu şekilde çok daha modern bir tavra bürüneceğinizden emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, parmaklarınız arasında hafifçe eritip saçlarınızı dağıtmak. 

Keskin Bob 

Cam saç trendini bob model saçlarınıza uygulayarak sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu cümlemizle düz ve kusursuz bir fönü kastediyoruz…  

Dalgalı Bob 

Dalgalı bob popülerliğinden hiçbir şey kaybetmiş değil! Bu modelde maşaya mahkum da değilsiniz! Belirlediğiniz saç tutamının ucunu düzleştiricinizin arasına alın ve dolayarak yukarı doğru ilerleyin. 3-4 saniye beklettikten sonra saçı serbest bırakın. Bu işlemi saçın tamamına uyguladığınızda dalgalı saçlar elde edeceksiniz.

Tepede Yarım Topuz 

Partideki eğlencenizi saçlarınızın sabote etmesini önlemek için de bir önerimiz var. Saçlarınızı rahat bir şekilde şekle sokmak için tepede yarım topuzu deneyebilirsiniz.


< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >