Kısa Saçlılar İçin Öneriler

2017’nin ne hit saç modellerinden biri haline gelen platin kısa saç modelini deneyen yıldızlardan biri de Zoe Kravitz.

Söz konusu stil olduğunda da güçlü bir gardıroba sahip olan Kravitz’in takip ettiği stil ipuçlarına kulak verin. 

 

2017’nin öne çıkan saç modelleri arasında sıraladığımız (hatırlamak için tıklayın) bu saç modeline feminen bir dokunuş katmak için saç aksesuarlarından destek alabilirsiniz. Özellikle casual parçalara yönelmek ve makyajdan kaçınmak istediğiniz günlerde bir kurtarıcı rolü üstlenen saç aksesuarlarını öne çıkarmak için kıyafetiniz ile kontrast oluşturacak renklere yönelebilirsiniz.

 

Maskülen bir pantolon ve ceket tercih ettiğiniz zamanlarda ise düz ayakkabı modelleri yerine yüksek topuklu ayakkabı modellerinden destek alabilirsiniz.

 

“Kötü saç günü” konseptini tamamen oyun dışı bırakan bu saç modeli, hazırlanmaya vaktininiz olmadığı zamanlarda size bir hayli zaman kazandıracak. Bu noktada şık bir elbise ile kısa bir sürede dışarıya çıkmaya hazır hale gelebilirsiniz. Ufak dokunuşlarla şık bir görünüm elde etmek içinse küpe ve kolye gibi aksesuarlara yönelebilirsiniz.

 

Makyajda ise dudak renginize yakın tonlarda bir dudak parlatıcı kullanabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizi ön plana çıkarmak içinse pembe tonlarındaki allıkları deneyebilirsiniz. Dudak makyajı yerine göz makyajı tercih ederseniz her daim bir klasik olan siyah eyelinera yönelebilirsiniz. 

Kısa Saç
Pixie Cut
Zoe Kravitz
Kısa Saç Şekillendirme
hair do
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >