Kalın Telli Saçlar için Saç Modelleri

Çözümü basit.

Her zaman bizde olmayanı istediğimiz doğrudur. Mesela kıvırcık ve kalın telli saçlara sahip olan kişiler çoğu zaman, düz ve ince telli bir saç yapısına sahip olmak isterler. Bu durum kesinlikle tam tersi için de geçerli. Fakat gür, uzun ve kalın telli saçlara sahipseniz aslında çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Her ne kadar çok vakit kaybettiğinizi düşünüyor olsanız da, birkaç pratik tüyoyla işlerin nasıl kolaylaştığına şahit olacaksınız.

Öncelikle saçlarınızı açık bırakmaktan çekinmeyin. Hacimli saçların hayli trend olduğu şu dönemde, Gösterişli Hacim Veren Kuru Şampuan’la saçlarınızı tazeleyerek, hacimli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Saçlarınızın sağ ve sol tarafından ince bir tutamı alıp örebilir ve saçınızın arka tarafında toplayabilirsiniz. Sonrasında açık kalan saçlarınıza hareket katabilirsiniz. Bu model için saçlarınızda dalgaları doğal bir görünümle belirginleştirmek istiyorsanız 10 cm mesafesinden, nemli ya da kuru saçınıza sıktığınız Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey’den yardım alabilirsiniz. 

Günlük örgü modelleri de hayatınızı kolaylaştıracak stiller arasında yer alıyor. Özellikle esnek ve salaş örgü modellerini tercih etmenizi öneriyoruz. Yandan ayırılmış biçimde de tercih edebileceğiniz modeller, şık ve günlük stilinizle sıkı bir beraberlik içerisine girecekler. 

Topuz modellerine yönelmek isterseniz de çözüm basit; Şekillendirici Sprey Wax ile ıslak bir görünüm verdiğiniz saçlarınızı esnek bir şekilde toplayın. Ön yan ve kulak hizasındaki saçlarınızı ise açık ve serbest bırakın. Bu sayede oldukça pratik bir modeli, günlük hayatınızda da bir rutine çevirmiş olacaksınız. 

Saç
Saç Şekillendirme
Saç Stilleri
Saç modelleri
Kalın Telli Saçlar İçin Öneriler
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >