İşinizi Kolaylaştıracak 8 Saç Tüyosu

Saçlarınızın daha çekici görünmesi için aşağıda sıraladığımız tüyolara göz atabilirsiniz.

Bu tüyolar epey işinize yarayacak!

 1. Saçlarınızı ne çok sıcak ne de çok soğuk suyla yıkayın. İki opsiyon da saç tellerinizi yıpratır. Bir önceki günkü saçın ertesi gün dayanmasını istiyorsanız, gece saten bir bone ile uyumayı deneyin.

 2. Saçlarınıza kuru şampuan sıkıp uyuduğunuzda da daha hacimli saçlarla uyanırsınız. TONI&GUY Gösterişli Hacim Veren Kuru Şampuan bu uygulama için birebir.
   
 3. Buklelerinizin belirgin hale gelmesini istiyorsanız, saçınıza, saç kurutma makinesinin soğuk seçeneğini tutun. Bu sırada parmaklarınızı saç tutamlarına dolayıp kıvırın. Voila!
   
 4. Saçlarınıza hacim vermek için saçlarınızın önce diplerini kurutun. Bu sırada parmaklarınızla masaj yaparak diplerin hacim kazanmasına yardımcı olun (yukarı kalksınlar). Ayrıca TONI&GUY Hacim Veren Köpük'ten yardım alabilirsiniz.
   
 5. Bukle yaratırken fırçayı dik değil, yan tutun. Bu sayede daha dayanıklı ve belirgin bukleler elde edersiniz. Ardından Bukle Belirginleştiren Sprey ile dalgalarınızı netleştirebilirsiniz.
   
 6. Saçlarınıza volüm vermek için bir diğer yol da, kuru şampuan. Diplerine kuru şampuan sıktığınız saçınızla uyuyun. Sabah olanlara inanamayabilirsiniz.
   
 7. TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey'in saçınızı daha ışıltılı göstermesi için onu hafif dokuda bir saç yağı ile karıştırıp saç uçlarına uygulayabilirsiniz.
   
 8. Bir önceki günden saçınızda kalan şekillendirici ürünleri aktifleştirmek için üzerine su sıkabilirsiniz. Su, bu ürünleri aktif hale getirecektir.
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >