İlkbahar için Saç Modelleri

Değişiklik için harekete geçin.

Kısa saçtan bu kadar bahsetmemizin sebebi yıldızların da birçok defa aklımızı çelmesi… Avantajlarını sıralamamız gerekirse; şekil vermek açısından daha kolay olduğunu ve sıcak havalarda buhran geçirme ihtimalinizi azalttığını listenin başına ekleyebiliriz. Tabii saçlarınızın rengini sık sık değiştiriyorsanız veya düzenli olarak boyatıyorsanız saçlarınızın eski gücüne kavuşmasını sağlamak için de bu yolu tercih edebilirsiniz. 

Kısa saç modellerini sadece pixie cut ile sınırlamayın. Hatta mümkünse çene ve kulak hizasında biten saç modellerini de bu listeye dahil edin. Uzunluğa karar verdikten sonra ise kakül isteyip istemediğiniz konusunda karar verin. Tabii nasıl bir kakül kestireceğinize kafanızda belirlemeden önce yüz tipinizi de bu karar aşamasına katın. Kısa saç modellerinde elinizin altında bulunması gereken ürün ise TONI&GUY Hacim Verici Köpük. Pixie’den Bob’a kadar tüm modelleri hizaya sokacak TONI&GUY Hacim Veren Köpük ile istediğiniz modeli elde etmeniz çok kolay olacak.

Hala kafanızda bir şey canlanmıyorsa, her kadının çoğu zaman yaptığı gibi, halihazırda yıldızlar tarafından denenen saç modellerine göz atın. Bunun için sizi galeriye alalım. 

Spring
spring 2017
baharda kullanılabilecek saç modelleri
Saç Stili
Saç Şekillendirme
Saç modeli
hair do
hair style
toniandguy
toniandguyproducts
Trend
Fashion
Style
Bob
Pixie Cut
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >