İLKBAHAR İÇİN KAKÜL ÖNERİLERİ

İlkbaharda da kullanabileceğiniz kakül modellerine bir şans vermenizin tam da zamanı.

Daha öncesinde yazın kullanabileceğiniz kakül modellerinden bahsetmiştik. Yaza henüz birkaç ay daha var. Ama bu detay, sizin kakül kestirmenize engel değil. O halde ilkbaharda da kullanabileceğiniz kakül modellerine bir şans vermenizin tam da zamanı.

İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendlerine atıfta bulunacak bir saç modeli için kakülünüzü düz kullanmayı deneyin. Düz saç modellerinin İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda nasıl kullanıldığına göz atmak içinse buraya tıklayın.

Söz konusu kakülleri İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendleri arasında öne çıkan atkuyruğu modelleri ile de bir arada kullanabilirsiniz. Formül aynı; kakülünüzü düz bırakın. Sonrasında ise sezon trendlerine kulak vermek adına saçlarınızı ensede olacak şekilde atkuyruğu yapın. Detaylar için tıklayın. Son dokunuş içinse kolejli ruhunu yansıtan bir kurdeleyi tercih edin. Kurdeleleri nasıl kullanacağınızın detayları içinse buraya tıklayın.

Aslında siz de tam da kakülünüzü uzatma kararı almıştınız. Ve saçlarınıza farklı bir model vermenin yollarını aramaktasınız. O halde yeni çözümler için önce bu linke tıklayın, sonrasında ise galeriden kakül kullanmanıza yeniden ikna olmanızı sağlayacak saç modellerine göz atın. 

Kakül
Kakul Modelleri
kakül stilleri
kakül kestirme
Saç Stili
Saç modeli
Saç Şekillendirme
hair do
hair style
hair trends
spring hair
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >