İki Yandan Topuz

Çocukluğa geri dönüyoruz.

Dünyaca ünlü festivallerin yavaştan başlamasıyla stil ve moda konusunda çiçeği burnunda trendler kendilerini gösterir oldular. Haliyle bu durumdan, denenmesi gereken saç modelleri de nasibini aldı diyebiliriz. Geçtiğimiz hafta dile getirdiğimiz sporcu örgüsünün yükselişinden sonra, sıra iki yandan topuza geldi. “Çocuk muyuz yahu biz?” dediğinizi duyar gibiyiz, fakat durum sandığınız gibi değil. Bu stilin en önemli öncüsü Kendall Jenner ise, bir bildiği var demektir…

Bu stil sıcak ve bohem yaz günleri için ideal, festivaller içinse vazgeçilmez olacak. Çünkü tarz bir görünüme sahip olurken, rahatlığınızdan da ödün vermemiş olacaksınız. Açıkçası gece boyunca dans ettikten sonra “Saçlarım ne hale geldi acaba” düşüncesini, bu saç stili sayesinde bir süreliğine rafa kaldırmanız mümkün. 

Nasıl Yapılır?

Öncelikle ince bir tarak yardımıyla saçlarınızı ortadan ikiye ayırın. İkiye ayırdığınız saçlarınızı ellerinizle lüle yapıyormuşsunuz gibi çevirin ve topuz modelini uygulayın. Saçlarınızı seyrek ve ince telli ise birkaç tel toka yardımıyla rahatça tutturabilirsiniz. Fakat gür ve kalın telliyse siyah renkli lastik toka ile tutturun. Saçlarınızın ön katları eğer kısa ya da yanak hizasındaysa bazı tutamlarını serbest bırakabilir, daha romantik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Son adım olarak da saçlarınızın formunu koruması için Ekstra Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi’nden yardım almayı ihmal etmeyin.

Saç
Saç Şekillendirme
Saç modelleri
Saç Stilleri
İki Yandan Topuz
Topuz Modelleri

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >