Gwen Stefani’nin Yaratıcı Saçları

Gwen Stefani’nin cesaretinden ve saçlarından biraz ilham alalım.

Güzellik görünümlerimizdeki cesaret gerektiren kararlar aldığımızda, ilham kaynağımız genellikle kimler oluyor? İdollerimiz kimler? Bir tahmin edelim… Ünlüler olabilir mi?

Şov ve sanat dünyasına can veren bu isimler, karakterlerini keskin güzellik görünümleriyle detaylandırıyor. Hem özel hayatlarında hem de dahil oldukları projelerde…

Örneğin Gwen Stefani, güzelliği açısından aldığı cesur kararlarla akla gelen ilk isimlerden biri. Üstelik, yıllar içinde değiştirdiği neredeyse tüm saç renklerini, modellerini ve makyajlarını kendine yakıştırmayı başardı! Onu platin sarı saçlarıyla hatırlıyor olabilirsiniz ama size, 2000’lerin başındaki hallerini anımsatmak da isteriz. Pembe ve mavi saçlarını yani… Bir döneme damga vuran renkli saçları 90’lı yılların sonu 2000’lerin başı punk havasını oldukça iyi yansıtıyordu. Kullandığı saç aksesuarları da o yılların trendlerini belirledi desek yanlış olmaz.

Eğer siz de Gwen Stefani’nin 2000’li yıllardaki saç modeli ve renklerinden ilham alırsanız saçlarınızın renklerini korumak için en büyük yardımcınız Canlandırıcı Kuru Şampuan olacak unutmayın deriz. Eğer şarkıcının yeni ve klasik stilini örnek alırsanız tercihinizi TONI&GUY’ın sarı saçlar için özel serisine göz atın deriz.

Gwen Stefani
saç evrimi
Saç Renkleri
Saç modeli
Saç Stili
90lar saç modeli
2000ler saç modeli
Platin Saç
pembe saç
punk saç modeli
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >