Geriye Taranmış Saç Nasıl Yapılır?

O kadar kolay ki!

Geriye taranmış saç uzaktan uygulanması çok zor görünse de, o aslında el melekelerinizin çok da güçlü olmasını gerektirmeyecek bir saç modeli. Geriye taranmış saç, ıslak görünür ve ıslak saçı dizginlemek de pek kolay sayılmaz! Fakat, burada devreye tarak gireceği için, güvendesiniz. Uyarı: Saçınız çok uzunsa biraz daha fazla vakte ihtiyacınız olacak. Bu, ‘nasıl yapılır?’ haberi düz ve lob modele sahip saçlar için öneriliyor.

Saçlarınızı, ıslatın. Sprey şişesine su koyarak kolaylık sağlayabilirsiniz. Eğer saçlarınız düzse, içiniz daha kolay. Islanan saçınızı aşağı doğru daha da düzleştirerek dik hale getirebilirsiniz. Ardından saçlarınızı arkaya doğru tarayın. Tarağınız düz tabanlı bir fırça olsun. Saçınızın yan kısımları hemen düşebilir. O kısımları tekrar tekrar tarayınız.

Sıra, TONI&GUY Saç Şeklini Belirginleştiren Sprey Wax’ta. Şekillendirdiğiniz saçınıza uygulayacağınız bu ürün saçınızn gün boyu ıslak görünmesini sağlayacak. Hepsi bu kadar! Özellikle yaz gecelerine uygun olan bu saç modelini saydam bir dudak parlatıcısı ya da ışıltılı bir farı göz pınarlarınıza dokundurarak, minimal makyaj hamleleriyle kombinleyebilirsiniz.

saç. saç modelleri
geriye taranmış saç
ıslak saç modeli
TONI&GUY
yaz saçı
yaz saç modelleri
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >