Gece Şıklığınızı Tamamlayacak Saç Modelleri

Kıvırcık, dalgalı ya da düz… Gündüzden geceye taşıyabileceğiniz pratik saç modellerini sizin için bir araya getirdik.

Kıvırcık, dalgalı ya da düz… Gündüzden geceye taşıyabileceğiniz pratik saç modellerini sizin için bir araya getirdik.

Gwyneth Paltrow’un artık imzası haline gelen ortadan ayrık saçlarını anımsatan bir model ile karşımıza çıkan Dakota Fanning, bu modelin hala geçerli olduğunun altını çiziyor. Sadelikten yanaysanız, düzleştirdiğiniz saçlarınıza Parlaklık Verici Serum uygulayarak bu modeli gün boyu kullanabilirsiniz.

Jennifer Lawrence ise orta kesimli dalgalı saç modeli ile, bu yazın hit trendlerini önden takip ettiğini kanıtlıyor. Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ile hafif dalgalandırdığınız saçlarınızı özellikle yaz akşamları rahatlıkla kullanabilir belki taşlı bir tarak ile stilinize gece şıklığı katabilirsiniz.

Kate Hudson ise dalgalı saçları tercih etse de uzun saçlarından taviz vermiyor. Siz de bu modeli kopyalamak isterseniz Nemlendirici ve Parlaklık Verici Sprey uyguladığınız saçlarınızı bir maşa yardımı ile aynı yöne doğru dalgalandırdıktan sonra geniş dişli bir fırça yardımıyla 1 kere tarayarak saçlarınızın dalgasını daha da yumuşatmak. Bu stil ile ofis şıklığınızı akşam yemeği randevunuza taşıyabilirsiniz.

Leelee Sobieski, ıslak görünümlü saçların sadece gündelik hayatta değil gece de kullanılabileceğini kanıtlamak istiyor. Bu sezonun trendleri arasında yer alan ıslak görünümlü saç modelini elde etmenin en kolay yollarından biri TONI&GUY Şekillendirici Krem Jöle’yi saçlarınıza uygulamak. Yeterli miktarda uygulandıktan sonra saçlarınızı geriye doğru tarayarak dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınızı yırtık bir jean ve beyaz bir tişört ile birleştirip, sokak stilinden ilham alabilirsiniz.

Kiernan Shipka ise kıvırcık saçları ile 1980’li yılların kabarık modellerine gönderme yaparken modern çizgisinden taviz vermiyor. Bukle Belirginleştirici Sprey ile saçlarınızın buklelerini belirginleştirdikten sonra yapmanız gereken tek şey saçlarınıza TONI&GUY 3 Boyutlu Hacim Verici & Şekillendirici Sprey ile hacim katmak. Bu işlemleri bitirdikten sonra ise 80’ler ruhunu yakalamak için çiçekli bir elbiseyi üzerinize geçirip kendinizi şehrin ritmine bırakabilirsiniz. Fakat unutmayın, saçlarınız yeterince dikkat çekici olduğu için makyajınızı sade tutmakta yarar var!

 

blonde
gece için saç modelleri
Saç Şekillendirme
Saç Stili
Saç modeli
Trend
Fashion
Style
celebrity style
celebrity hair
hairinspo
TONI&GUY
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >