Final Dönemleri İçin Pratik 5 Saç Modeli

Saçından hiçbir zaman ödün veremeyenlere.

Öğrenciler için yılın en zor zamanları şüphesiz ki final zamanları. Kendinize ayıracak zamanınız yokken bile saç görünümünüzden öndün vermeyenlerdenseniz, sizin için önerdiğimiz saç modellerine göz atın.

1.Kuru Şampuan kurtarıcınız unutmayın. Saçınızın temiz ve hacimli görünmesi iyi bir saç görünümü için yeterli. Saç diplerinize TONI&GUY Doğal Görünüm Veren Kuru Şampuan sıkıp parmaklarınızla iyice yedirin. Saçınız temiz olsa bile kuru şampuan uygulayarak hacimli bir görünüm elde etmek son derece basit değil mi?

2. TONI&GUY Hacim Veren Köpük tam bir kurtarıcı. Köpüğü avucunuza alın iki elinize eşit bir şekilde dağıtın. Saçını öne eğin ve elinizde köpüğü eşit bir şekilde saçınızın sürüp yine elinizle şekil verin. Ve güne hazırsınız!


3. Dağınık saç modelleri bu sene son derece trend. O yüzden dağınık topuz modelleri sınav dönemleri için hem kullanışlı hem tarz. Öncelikle saçınıza TONI&GUY Gösterişli Hacim Veren Sprey sıkın. Saçınızı önce at kuyruğu yapıp daha sonra kuyruğu tokanızın etrafına dolayın. Saçınızın önünden tutamlar çıkarmayı unutmayın.

4. Az önce bahsettiğimiz modelde saçınızı at kuyruğu olarak da bırakıp yine saçınızın önünden tutamlar çıkarabilirsiniz.

5. Örgü modelleri kolay olduğu kadar stil sahibi modellerden. Saçınızı tek bir yandan gevşek bir şekilde örüp, gün boyu sabit kalması için TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Spreyi sıkabilirsiniz.

Modeller için galerimize göz atabilirsiniz.

Saç modelleri
final dönemi için kurtarıcı saç modelleri
final dönemi için pratik saç modelleri
final dönemi
final zamanı
Saç Stili
pratik saç modeli
pratik saç stili
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >