Festival Saçları

Festivale giderken uygulayabileceğiniz saç modellerini sıraladık.

Bohem ve etnik çizgilerle özdeşleştirilen festival stiline farklı bir açıdan yaklaşalım. Söz konusu festival stiline eşlik eden bohem örgüleri ve çiçek taçlarını ise bir süreliğine rafa kaldıralım. Ya da rafa kaldırmasak bile güncel yorumlarına göz atalım.

2017 ile birlikte yeniden tanımlanan festival stili, geçtiğimiz yıllarda benimsediği kodları değiştirip yenilikçi bir bakış açısı katmakta ısrarcı. Bunu yaparken de haliyle yanına renkli saçları alması ise hiç şaşırtıcı değil. Siz, saçlarınızı boyamak için harekete geçmeden önce farklı alternatiflerin olduğunu da belirtelim; İlkbahar / Yaz 2017 sezonu ile birlikte sportif bir görünüme bürünen örgüleri deneyebilir ya da saçlarınızı iki yandan topuz yapıp kullanabilirsiniz. Kolejli bir görünüm elde etmek içinse saçlarınızı iki yandan atkuyruğu yaparak toplayabilirsiniz.

Saç aksesuarı kullanmak konusunda ısrarcıysanız bandanalardan veya fularlardan destek alın. Güneş faktörünü de hesaba katarsanız hasır şapkaları ya da İlkbahar / Yaz 2017 sezonunun hit aksesuarlarından biri olan beyzbol şapkaları da deneyebilirsiniz.

Özellikle deniz kıyısı ile özdeşleşen ıslak görünümlü saçları da festival stilinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. 

Festival Saçı
festival hair
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
hair style
hair do
summer hair
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >