En Hit 5 Örgü Modeli

Mutlaka denemeniz gereken saç örgüsü stilleri.

Örgü modelleri gittikçe popüler olma konusunda kararlı. Ardı arkası kesilmeyen yepyeni modeller, önümüzdeki sezon hayli karşımıza çıkacak. Birçok Hollywood yıldızının bu seneki ödül törenlerinin kırmızı halılarında tercih ettiği modeller, bizden tam puan alırken, önereceğimiz saç stilleri arasına şimdiden girdi bile. 

Olivia Palermo’nun tercih ettiği örgü modeli daha sade bir rolü üstleniyor. Açık ve hafif dalgalı saçlarına arkadan geçirdiği ince örgü, saçın sabit kalmasını sağlarken, hareketli bir hava katmayı da ihmal etmiyor. Görünümü şık, yapımı da kolay bu modeli uygulamak da fazla zamanınızı almayacak. Öncelikle saçınızın pırıltılı bir görünüme sabit olması için Işıltı Verici & Elektriklenmeye Karşı Önleyici Serum’u uygulamayı ihmal etmeyin. Saçınızın sağ ya da sol tutamından alarak ördüğünüz kısmı, diğer tarafa doğru çevirip tel toka yardımıyla sabitleyin.  Esnek Tutuşlu Saç Sprey’i ile sabitlediğiniz saçlarız doğallığından ödün vermezken, gece ve günlük stilinize kolaylıkla adapte olabilecek.

Cheryl Cole’un seçimi ise esnek bir balıksırtı örgüsünden yana. Genelde daha sıkı uygulanmış balıksırtı örgüye değişik bir yorum getirmek isterseniz bu saç modeli tam size göre. Yağ Emici & Şekillendirici Saç pudrası ile saçınızın tepe kısmına krepe etkisi yaratmakla işe başlayabilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken ise, sıradan bir balıksırtı örerken, örgülerinizi daha esnek bırakmanız.

Diane Kruger’in saçlarına uyguladığı çift yandan topuz örgü, değişik ve yaratıcı modeller arayanlar için birebir. Çift yandan kafes örgü olarak ördüğünüz saçlarınızı son dokunuş olarak kulak hizasında topuz modeline getirin. Saçlarınızın formunu kaybetmemesi için ise Ekstra Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi yardımınıza koşmaya hazır.

Cara Delevigne de alışılmışın dışında bir örgü modelini deneyimleyenler arasında. Karar aslında tamamen size kalmış. Sağ ya da sol taraftan seçtiğiniz ince saç tutamına balıksırtı örgüyü uygulayın. Ucuna kadar örün ve bırakın. Saçınızı yandan kullanmak isterseniz, birkaç tel toka yardımıyla tek bir tarafta sabitleyebilirsiniz.

Nikki Reed’in de saç modeli olarak tercih ettiği prenses örgü, akşam yemekleri ve etkinlikler için ideal alternatifler arasında. Esnek bir topuz modeli yaptıktan sonra ince bir tutam olarak ördüğünüz örgüyü saçınızın üst tarafından şerit haline geçirin. Zarif bir görünüme kapı açan bu saç modeli, stil kurtarıcınız olacak.

Saç
Saç Şekillendirme
Saç modelleri
Örgü Modeller
Trend Saç Modelleri
Saç Stilleri
Örgü
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >