Emma Stone'un Saç Evrimi

La La Land filminde Ryan Gosling ile başrolleri paylaşacak olan Emma Stone’un yıllar içerisinde tercih ettiği saç modellerini mercek altına aldık..

İlk olarak Ghosts of Girlfriends Past filminde rastladığımız, doğrusunu söylemek gerekirse onu tanıdıktan sonra filmi tekrar izlediğimizde kim olduğunun farkına vardığımız, Emma Stone ile resmi olarak ilk tanışmamız Zombieland ile oldu. Oyuncuya dair ilk tanımlamalarımızın arasına kumralı ekleyip, bu algıyı 2010’da Oscar’a aday gösterildiği Easy A’daki karakteri ile pekiştirdik. Crazy, Stupid, Love ve Friends With Benefits gibi filmlerin ardından, 2012 yılında The Amazing Spiderman ile beyazperdede sarışın olarak karşımıza çıkan oyuncu, bu sefer sadece saç rengini değil saç modelini de değiştirerek dış görünümüne kakülleri de ekledi.

Kırmızı halıda göz makyajı ağırlıklı seçimler yapan ve genellikle topuz modellerine yönelen oyuncunun en çok kullandığı ruj renkleri arasında ise pembe ve kırmızı vardı.

2011 yılı ile birlikte artık kızıla dönen ve kakülünü uzatıp yana doğru taramaya başlayan Stone, bir senelik kızıl saç macerasının ardından yeniden karşımıza sarışın olarak çıktı.

Şimdi yeniden kumral haline geri dönen oyuncunun yıllar içindeki değişimine fotoğraflar ile tanıklık etmek için galeriye tıklayın. 

la la land
Emma Stone
saç evrimi
hair evolution
saç değişimi
hollywood style
celebrity hairstyle
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
Trend
Fashion
Moda
Style
hairdo

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >